Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki ICE WATCH Ice-Loulou

1wyniki

Zegarki ICE WATCH Ice-Loulou

Oryginalny design, który został wypracowany przez belgijską markę ICE Watch, zaliczany jest do stylu fashion. Każdy zegarek ICE Loulou ma okrągłe wykończenia, przez co całość wygląda niezwykle lekko. Silikonowe paski doskonale przylegają do nadgarstka, nie powodując przy tym dyskomfortu. Modele ICE Watch Loulou wyróżniają się ciekawą kolorystyką. Połączenie kilku odcieni w jednym modelu przekłada się na nowoczesny design. Uwagę przykuwa szczególnie intensywnie czerwony kolor wewnętrznej strony paska, dodający zegarkom z tej kolekcji niezwykłej elegancji. Zegarki ICE Watch ICE Loulou mają również cechy tradycyjne. Klasyczna sprzączka i analogowy wskaźnik czasu są gwarancją ponadczasowości. 

FILTRY0

ICE Watch ICE Loulou – zjawiskowo kobieca kolekcja  

Wykorzystanie sportowego wzornictwa z elementami klasyki oraz silikonowymi paskami sprawia, że belgijskie czasomierze ICE Watch pasują do wielu stylizacji. Koperta została dodatkowo ozdobiona złotym paskiem. Tego samego koloru są również wskazówki oraz prostokątne indeksy. W efekcie cały zegarek ICE Watch ICE Loulou wygląda estetycznie i nowocześnie. Wyróżniającym elementem tej kolekcji jest wewnętrzna strona paska. Jest ona w kolorze intensywnej czerwieni, co z pewnością zauroczy niejedną osobę. 

Zegarek ICE Watch ICE loulou ICE.007236 zegarek damski na czarnym pasku

Zegarki ICE Loulou – stylowy wygląd i precyzja działania 

Zegarek ICE Watch ICE loulou ICE.007237 zegarek damski na czarnym pasku z błyszczącym cyferblatem

Połączenie stylowego wyglądu z niezawodnym mechanizmem gwarantuje zachwycający efekt. Taka biżuteria jest ponadczasowa i będzie sprawdzać się przez wiele lat. Czasomierze ICE Watch Loulou napędzane są przez system kwarcowy. Mechanizm ten cieszy się popularnością dzięki precyzji i niezawodności.  Niektóre modele mają błyszczące cyferblaty. Drobny brokat będzie świetnie się komponował z klasycznymi stylizacjami oraz eleganckimi dodatkami. Oryginalny design sprawił, że zegarki ICE Watch ICE Loulou są popularne na całym świecie. 

Zobacz całą kolekcję zegarków ICE Watch dostępną w naszej ofercie!