Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil Automatic

23wyniki

Zegarki Fossil Automatic

Firma Fossil to jedno z największych na świecie przedsiębiorstw produkujących zegarki. Znakomici projektanci zadbali o to, by każdy zegarek Fossil Automatic wyglądał doskonale. Zegarki z tej kolekcji znakomicie wkomponowują się styl casual połączony ze sportowym sznytem. W kolekcji dostępne są również modele stylizowane na zegarki nurkowe.  

FILTRY0

Fossil Automatic - amerykańskie zegarki z duszą 

Obracany bezel w połączeniu z tarczą typu skeleton nadają zegarkom nutki ekstrawagancji. Zegarki Fossil Automatic wyposażone są w mechanizmy, które zostały bogato ozdobione poprzez zastosowanie giloszowania oraz barwionych na niebiesko śrubek. Dobre parametry mechanizmów sprawiają, że zegarki Fossil Automatic charakteryzuje znakomita precyzja w odmierzaniu czasu. Zegarki Fossil Automatic mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości pasków ze skóry naturalnej bądź bransolety ze stali szlachetnej. 

Zegarek Fossil NEUTRA AUTOMATIC ME3160

Zegarek Fossil Automatic - piękna tarczukazująca pracę mechanizmu  

Zegarek Fossil TOWNSMAN ME3182

Zegarki Fossil Automatic posiadają piękne, ażurowane tarcze, przez które widać pracę mechanizmu. Mostki mechanizmu zostały ograniczone do minimum, dlatego widoczny jest praktycznie każdy element werku. Modele o bardziej eleganckim wyglądzie posiadają indeksy godzinowe w postaci cyfr rzymskich. Proste wskazówki sprawiają, że odczyt godziny nie sprawi najmniejszego problemu, nawet ze znacznej odległości. Prostota tarczy połączona z widokiem skomplikowanego mechanizmu sprawia, że zegarki Fossil Automatic przykuwają uwagę i są jedną z popularniejszych kolekcji w portfolio amerykańskiego producenta. 


Zobacz całą kolekcję zegarków Fossil!