Zegarki Fossil Automatic

Firma Fossil to jedno z największych na świecie przedsiębiorstw produkujących zegarki. Znakomici projektanci zadbali o to, by każdy zegarek Fossil Automatic wyglądał doskonale. Zegarki z tej kolekcji znakomicie wkomponowują się styl casual połączony ze sportowym sznytem. W kolekcji dostępne są również modele stylizowane na zegarki nurkowe.  

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0

Fossil Automatic - amerykańskie zegarki z duszą 

Obracany bezel w połączeniu z tarczą typu skeleton nadają zegarkom nutki ekstrawagancji. Zegarki Fossil Automatic wyposażone są w mechanizmy, które zostały bogato ozdobione poprzez zastosowanie giloszowania oraz barwionych na niebiesko śrubek. Dobre parametry mechanizmów sprawiają, że zegarki Fossil Automatic charakteryzuje znakomita precyzja w odmierzaniu czasu. Zegarki Fossil Automatic mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości pasków ze skóry naturalnej bądź bransolety ze stali szlachetnej. 


Zegarek Fossil Automatic - piękna tarczukazująca pracę mechanizmu  

Zegarki Fossil Automatic posiadają piękne, ażurowane tarcze, przez które widać pracę mechanizmu. Mostki mechanizmu zostały ograniczone do minimum, dlatego widoczny jest praktycznie każdy element werku. Modele o bardziej eleganckim wyglądzie posiadają indeksy godzinowe w postaci cyfr rzymskich. Proste wskazówki sprawiają, że odczyt godziny nie sprawi najmniejszego problemu, nawet ze znacznej odległości. Prostota tarczy połączona z widokiem skomplikowanego mechanizmu sprawia, że zegarki Fossil Automatic przykuwają uwagę i są jedną z popularniejszych kolekcji w portfolio amerykańskiego producenta. 


Zobacz całą kolekcję zegarków Fossil!