Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT15-03-2018

Liczy się wnętrze, czyli automatyczny zegarek Fossil

Marka Fossil zaskakuje nas co jakiś czas różnymi zegarmistrzowskimi nowościami. Tym razem wypuściła na zegarkowy rynek czasomierze o bardzo oryginalnym wyglądzie.Ich wyjątkowość polega na tym, że są to automatyczne zegarki, których mechanizm jest odsłonięty w małej lub prawie całej swojej okazałości. Nie bez powodu nazywa się je zegarkami open-heart, w końcu odkrywają one przed nami swoje jakże bogate wnętrza. 

Cechą, która działa na korzyść tych wyjątkowych zegarków, jest właśnie mechanizm, który jest napędzany poprzez ruch ręki, a dzięki temu zegarek nie musi być zasilany baterią ani cyklicznym nakręcaniem. Zegarki mają niezwykle zróżnicowany styl, z pewnością zostały stworzone z myślą o mężczyznach lubiących konkretne i ekstrawaganckie klimaty. Użytkownik takiego zegarka musi być pewny siebie, mieć jasno określone poglądy i mocno wypracowany styl. Takie, są właśnie automatyczne zegarki marki Fossil.
Zegarek Fossil TOWNSMAN ME3182


 Zegarek Fossil z mechanizmem automatycznym i pokazanym interesującym mechanizmem.

W tej konkretnej kolekcji znajdziemy modele przede wszystkim na pasku. Ich kolorystyka jest jednolita, natomiast sama marka jest rozkochana w kolorze, który zastosowała w zegarkach Fossilna pasku. Potwierdzeniem tego jest wiele odsłon koloru brązowego, od karmelowego po nawet odcień przypalany. Dodatkowo paski w niektórych modelach, są celowo przecierane co nadaje im charakteru. Jednak to nie ten element gra pierwsze skrzypce w tych zegarkach. Bardzo mocnym akcentem wyróżniają się tarcze zegarków, które występują w różnych kolorach oraz zawierają różne funkcjonalne udogodnienia. Wiele z tych zegarków to chronografy, co w połączeniu z odsłoniętym mechanizmem nadaje jeszcze większego efektu. 


Zegarek Fossil TOWNSMAN ME3098
Zegarki fashion nie bez powodu mianują się tym określeniem, bowiem ich design bardzo podąża za najnowszymi trendami mody, a ich różnorodna stylistyka przypadnie do gustu tym, którzy choć trochę interesują się światem mody. Klasyczna czarna tarcza bez zbędnych ozdobników i dodatków, trochę bardziej odważna srebrna koperta z  piękną niebieską tarczą, a może bardzo ekstrawagancka koperta w kolorze różowego złota? Jak widać wybór jest naprawdę ogromny. Dla fanów klasyki marka Fossil przygotowała zegarki o jednolitej, stonowanej kolorystyce, w której przeważa kolor brązowy, jednak z pewnością nie będą one wyglądać przeciętnie, ponieważ na tarczy został umieszczony sekundnik oddzielony osobną małą tarczą. Dodatkowym elementem, który nadaje oryginalności jest mechanizm, który jest prawie w całości odsłonięty.


Zegarki Fossil z mechanizmem automatycznym i odkrytym mechanizmem.


Wiele z tych zegarków posiada zakręcany dekielek dzięki czemu zegarek nabiera dodatkowej funkcjonalności, ponieważ jest on wtedy bardziej odporny i szczelny. Warto zwrócić uwagę na perfekcyjną jakość wykonania, te męskie zegarki, są wykonane ze skóry naturalnej dzięki czemu po nawet długim użytkowaniu nie będą one tracić na walorach estetycznych. Design tych modnych zegarków, pozwala na to, aby ich użytkownikami zostały osoby w każdym przedziale wiekowym. Idealnie sprawdzą się jako zegarki młodzieżowe, dla młodych osób chcących wyróżnić się z tłumu, jak i dla bardziej dojrzałych mężczyzn, chcących podkreślić swój jasno określony styl. Zegarki Fossil Automatic, są niewątpliwie jednymi z najbardziej oryginalnych zegarków na rynku. Marka Fossil jak zwykle pomyślała o każdym typie odbiorców, tym razem wzięła pod uwagę potrzeby pewnych, zdecydowanych mężczyzn. Jeśli myślisz, że to właśnie jeden z tych zegarków idealnie podkreśli twój look, na pewno w tej kolekcji znajdziesz swój wymarzony zegarek. 
Zegarek Fossil GRANT ME3102