Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil Męskie na bransolecie

65wyniki

Zegarki Fossil Męskie na bransolecie

Zegarki męskie Fossil są częstym wyborem mężczyzn. Ich styl wykonania w większości można zaliczyć do fashion, dzięki temu są modne, a zarazem klasyczne. Dla mężczyzn szukających luźniejszego dodatku amerykański producent stworzył zegarki Fossil męskie w stylu sportowym. Atutem czasomierzy jest analogowy wskaźnik czasu. Dzięki tradycyjnemu mechanizmowi każdy zegarek męski Fossil będzie odpowiedni dla osób w każdym wieku. Bransolety czasomierzy zostały wykonane z wysokiej jakości stali. Większość modeli jest zapinana zapięciem motylkowym, które jest praktyczne, a zarazem bezpieczne. Dzięki takiemu zabezpieczeniu nie musimy martwić się o samoistne zwolnienie blokady w klamrze. 

FILTRY0

Zegarki Fossil – męskie i funkcjonalne  

Zegarek Fossil FS5712 BRONSON

Mężczyźni często lubią kupować różnego rodzaju gadżety. Nie inaczej jest podczas zakupu zegarków. Pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę, jest wygląd, a zaraz za nią jakie funkcje dostarcza. Zegarki męskie Fossil na bransolecie mają przydatny na co dzień datownik oraz możliwość zmierzenia czasu do 30 minut. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie w niektórych czasomierzach powłoki świetlnej zapewniającej długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu. 


Dla zapewnienia komfortu podczas codziennego użytkowania zegarka zastosowano wodoodporność na poziomie 50 m, a dla bardziej wymagających wyprodukowano zegarki Fossil męskie odpowiednie do pływania. Wykorzystany mechanizm kwarcowy jest jednym z lepszych typów mechanizmu dostępnym na rynku. Okrągłe stalowe koperty i tarcze chronione są szkłem mineralnym, które ma piąty stopień twardości w skali Mohsa, a co za tym idzie jest odporne na stłuczenia i pęknięcia. 

Zobacz wszystkie zegarki męskie Fossil dostępne w naszej ofercie!


Zegarek Fossil FS5659 FB-01