Zegarki Fossil The Minimalist

Wśród szerokiej oferty zegarków Fossil, amerykańska marka przygotowała także kolekcje dla miłośników eleganckiej prostoty. Skierowana do mężczyzn seria The Minimalist składa się z klasycznych modeli o bardzo cienkich tarczach, które idealnie wsuwają się pod mankiet koszuli.

czytaj więcej

Prestiżowa elegancja zegarków Fossil The Minimalist

Kolekcja zegarków Fossil The Minimalist dedykowana została osobom ceniącym sobie dobry wygląd w każdych okolicznościach. Proste tarcze z nałożonymi jedynie wskazówkami i indeksami, przyciągają wzrok swoimi głębokimi kolorami. W zależności od gustu spotkamy tu typowo klasyczne modele lub będące ich wariacją w nowoczesnej odsłonie. Niektóre z cyferblatów wykończony ozdobnym szlifem słonecznym, z rozchodzącymi się promieniście refleksami światła. Dla miłośników modnych dodatków stworzono modele z nałożonymi na tarczę pojedynczymi diamentami.


Ten biżuteryjny akcent świetnie sprawdzi się u współczesnych mężczyzn lubiących wyróżniać się z tłumu. Całości wyglądu czasomierzy dopełniają klasyczne trójrzędowe bransolety lub skórzane paski. Pierwsze z nich będą świetnie prezentować się w zestawieniu z codziennymi ubraniami, dodając każdemu modnego charakteru. Zegarki Fossil The Minimalist na pasku to z kolei świetny wybór do bardziej formalnych ubrań. W sposób szczególny odnajdą się one w pracy lub podczas biznesowych spotkań.Zegarki Fossil The Minimalist — niezawodny szyk

Zegarki Fossil The Minimalist to najwyższej jakości produkty począwszy od koperty, aż po pasek. Zbudowane ze stali szlachetnej modele, pozostają bardzo odporne na wstrząsy i uderzenia. Przejrzystość tarczy i jej ochronę gwarantuje szkło mineralne. Pod obudową znajduje się mechanizm kwarcowy, zapewniający precyzyjne odmierzanie czasu w każdych warunkach. Tak skonstruowane zegarki Fossil The Minimalist będą służyć nam przez wiele lat, stanowiąc niezastąpiony dodatek niemal w każdej sytuacji.