Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil The Minimalist

Zegarki Fossil The Minimalist

Wśród szerokiej oferty zegarków Fossil, amerykańska marka przygotowała także kolekcje dla miłośników eleganckiej prostoty. Skierowana do mężczyzn seria The Minimalist składa się z klasycznych modeli o bardzo cienkich tarczach, które idealnie wsuwają się pod mankiet koszuli.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 6 z 6 produktów

Prestiżowa elegancja zegarków Fossil The Minimalist

Kolekcja zegarków Fossil The Minimalist dedykowana została osobom ceniącym sobie dobry wygląd w każdych okolicznościach. Proste tarcze z nałożonymi jedynie wskazówkami i indeksami, przyciągają wzrok swoimi głębokimi kolorami. W zależności od gustu spotkamy tu typowo klasyczne modele lub będące ich wariacją w nowoczesnej odsłonie. Niektóre z cyferblatów wykończony ozdobnym szlifem słonecznym, z rozchodzącymi się promieniście refleksami światła. Dla miłośników modnych dodatków stworzono modele z nałożonymi na tarczę pojedynczymi diamentami.
Niepowtarzalna elegancja zegarków Fossil The Minimalist


Prestiżowa elegancja zegarków Fossil The Minimalist
Ten biżuteryjny akcent świetnie sprawdzi się u współczesnych mężczyzn lubiących wyróżniać się z tłumu. Całości wyglądu czasomierzy dopełniają klasyczne trójrzędowe bransolety lub skórzane paski. Pierwsze z nich będą świetnie prezentować się w zestawieniu z codziennymi ubraniami, dodając każdemu modnego charakteru. Zegarki Fossil The Minimalist na pasku to z kolei świetny wybór do bardziej formalnych ubrań. W sposób szczególny odnajdą się one w pracy lub podczas biznesowych spotkań.Zegarki Fossil The Minimalist — niezawodny szyk

Zegarki Fossil The Minimalist to najwyższej jakości produkty począwszy od koperty, aż po pasek. Zbudowane ze stali szlachetnej modele, pozostają bardzo odporne na wstrząsy i uderzenia. Przejrzystość tarczy i jej ochronę gwarantuje szkło mineralne. Pod obudową znajduje się mechanizm kwarcowy, zapewniający precyzyjne odmierzanie czasu w każdych warunkach. Tak skonstruowane zegarki Fossil The Minimalist będą służyć nam przez wiele lat, stanowiąc niezastąpiony dodatek niemal w każdej sytuacji.
Zegarki Fossil The Minimalist — niezawodny szyk