Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil FB-01

Zegarek Fossil FB-01 FS5659 zegarek męski na czarnej bransolecie z datownikiem na tarczy

Dla kobiet i mężczyzn, którzy szukają ciekawych dodatków na nadgarstek, zegarki Fossil FB 01 będą idealne. Każdy model wyróżnia się nietuzinkową stylistyką. Zastosowanie prostych tarcz podkreśla klasyczny styl, a modne stalowe bransolety wpisują się w aktualnie panujące trendy. Czasomierze Fossil FB wykorzystują kwarcowy mechanizm. Wystarczy bateria, aby zawsze mieć aktualną godzinę na tarczy. Stalowe koperty w Fossil FB 01 są okrągłe, przez co wygodnie leżą na dłoni i są ponadczasowe. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 7 z 7 produktów

Fossil FB 01 – oszałamiający design w amerykańskim wydaniu 

Amerykański producent umieścił okrągłe i wyraźne indeksy w postaci kropek, a tam, gdzie powinny być środkowe godziny, wykorzystano wzory geometryczne, takie jak trójkąt i prostokąt. Przez to zegarki Fossil FB 01 prezentują się bardzo efektownie. Tarcze wyróżniają się wśród innych, popularnych, modeli. Zastosowanie neutralnych kolorów sprawia, że całość jest minimalistyczna i klasyczna. Połączenie czerni ze złotem w niektórych egzemplarzach jest jednym z ciekawszych. W czasomierzach Fossil FB wskazówki są grubsze, a na końcach zaostrzone. Ułatwia to odczytanie aktualnej godziny. Całość idealnie ze sobą współgra kolorystycznie. 

Zegarek Fossil FB-01 FS5836 CHRONO zegarek męski na złotej bransolecie i z czarną tarczą  

Zegarki Fossil FB 01 – modne propozycje w stylu casual 

Zegarek Fossil FB-01 ES4745 zegarek damski na srebro-złotej bransolecie i tarczy w kolorze czarnym

Połączenie ogniw przy tworzeniu bransolety w czasomierzach jest bardzo powszechne. Zegarki cieszą się dzięki temu dużą popularnością, ponieważ są ponadczasowe i pasują do wielu stylizacji. Modele Fossil FB 01 łączą w sobie kilka rozmiarów ogniw, co sprawia, że są niezwykle modne. Dla wymagających stworzono bransolety w dwóch kolorach. Najczęstszym połączeniem jest złoto ze srebrem. Takie czasomierza mają tarcze w czarnym kolorze, przez co wyróżniają się wśród innych. Wykorzystane zapięcie motylkowe nie pozwala na samoistne zwolnienie blokady. Dzięki temu nie musisz martwić się o przypadkowe zgubienie zegarka. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Fossil dostępną w naszej ofercie!