TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Paski do zegarków Fossil

Dobierz pasek do zegarka Fossil i nadaj mu całkowicie nowy wygląd! Nie musisz tego robić, dopiero gdy ten poprzedni się zużył! Baw się materiałami, kolorami, stylem i dopasuj swój czasomierz do każdej sytuacji!

czytaj więcej

Wybierz idealny pasek do swojego zegarka Fossil!

Koperty zegarków Fossil zawieszone są przede wszystkim na paskach skórzanych i z tworzywa sztucznego. Każdy z nich ma swoje zalety i sprawdzi się w nieco innych sytuacjach. Ich wysoka jakość wykonania oraz oryginalny wygląd sprawia, że w ofercie marki łatwo znajdziemy model odpowiadający naszym wymaganiom i potrzebom.


Paski skórzane do zegarków Fossil – to najbardziej tradycyjny typ paska, który stosowany jest głównie w zegarkach klasycznych i modowych. Fakturowane modele o wysokim stopniu formalności, będą dobrze wyglądać w zestawieniu z garniturami i innymi oficjalnymi strojami. Gładkie paski do zegarków Fossil to z kolei dobra opcja na co dzień.


Paski z tworzywa sztucznego do zegarków Fossil – dedykowane w szczególności sportowcom i wszystkim aktywnym fizycznie osobom. Ich żywe kolory będą stanowić dodatkową motywację do podejmowania nowych działań. Wytrzymały, dobrze trzymający się na nadgarstku pasek pozwoli nam korzystać z zegarka w warunkach zewnętrznych. Dzięki swojej odporności na wodę może być używany na basenie lub nad morzem.Jak odpowiednio dobrać pasek do zegarka Fossil?

Wybierając pasek do zegarka Fossil powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość rozstawu pomiędzy tzw. uszami koperty. Ich rozmiar powinien być taki sam jak szerokość paska, bo w przeciwnym razie pasek wypadnie z mocowania lub w ogóle się nie zmieści. Na estetyczny wygląd całego zegarka wpływa również kolor sprzączki. Im bardziej dopasowany do barwy kopert, tym całość będzie lepiej się prezentować.