Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Paski Hirsch

156wyniki

Paski Hirsch

Pasek może pełnić nie tylko funkcję praktyczną, ale także ozdobną. Jeden z największych na świecie producentów pokazuje, że odpowiednio dobrany egzemplarz potrafi nadać zegarkowi zupełnie nowy wygląd. Wybierz swój pasek Hirsch i ciesz się połączeniem świetnego wyglądu z dużą wytrzymałością. 

FILTRY0

Wieloletnia tradycja pasków

Marka Hirsch funkcjonuje na rynku od 1765 roku. To właśnie wtedy Johannes Franz Hirsch w Austrii otworzył zakład kaletniczy zajmujący się przygotowywaniem i wyprawianiem artykułów skórzanych, w tym butów i siodeł. Jednakże dopiero w 1945 roku znana już w środowisku firma zaczęła zajmować się produkcją pasków zegarków. Zmontowany przez Johanesa Hirscha na kuchennym stole przy użyciu zwykłego noża zapięcie, wprowadziło markę w zupełnie nowy etap. Niebywałym sukcesem było podjęcie w 2003 roku współpracy ze szwajcarskimi zegarkowymi brandami, przez co Hirsch stał się najważniejszym dostawcą pasków tamtejszego przemysłu zegarmistrzowskiego.

Wysoka jakość pasków Hirsh
Wieloletnia tradycja pasków
Stylowy wygląd pasków Hirsh


Firma łączy się ze specjalistami z całego świata w poszukiwaniu najlepszych i najbardziej innowacyjnych materiałów. Aby zapewnić i promować strategię know-how, produkcja odbywa się we własnych zakładach. Wybór opiera się na kryterium jakości: wszystkie materiały muszą służyć wręcz namacalnemu doświadczeniu pasków. Pasja do innowacji stanowi tradycję sięgającą wielu lat wstecz, a także zaangażowanie w przyszłość. Marka w 2020 r. rozpoczęła jedną z największych optymalizacji asortymentu produktów w historii firmy pod hasłem „Mniej znaczy więcej!” Celem jest zwiększenie przejrzystości i większego wyboru dla klientów oraz partnerów biznesowych.

Wyjątkowy wygląd i wytrzymałość pasków Hirsh
Hirsch nieustannie rozszerza swój asortyment, pracując aktualnie nad stworzeniem linii pasków wegańskich. Wykonane będą one z materiałów pochodzenia roślinnego o wytrzymałej i odpornej na warunki zewnętrzne strukturze. Jednym z najnowszych osiągnięć jest „brzoza” - trwały pasek, której górna część wykonana jest z naturalnie uprawianej i drobno rafinowanej kory brzozowej. Została ona połączona z wysoce funkcjonalnym rdzeniem z wysokiej jakości gumy.Paski Hirsch – wytrzymałość i wygoda noszenia

Paski Hirsch to coś więcej niż tylko mocowania kopert. Każdy model wykonywany jest zgodnie z najwyższymi standardami produkcji. Znajdziemy tu modele dedykowane zegarkom klasycznym, modowym, jak również typowo sportowym. Najczęściej wykonane są one ze skóry cielęcej. Spotkamy tu również prestiżowe modele ze skóry aligatora o charakterystycznych żłobieniach na powierzchni, a także tworzywa sztucznego. Wszystkie z nich będą świetnie przylegać do nadgarstka, pozostając jednocześnie przyjemnymi w dotyku. Modele z gumy lub silikonu za sprawą swojej wodoszczelności, świetnie sprawdzą się we wszystkich sportowych warunkach. Trwałe i estetyczne przeszycia sprawiają, że paski cechują się dużą wytrzymałością. Będą one bezpiecznie trzymać zegarek na nadgarstku, pozostając wygodnymi w codziennym użytkowaniu.

Paski Hirsch – wytrzymałość
Paski Hirsch – wygoda noszenia
Paski Hirsch – niezwykly wygladZmieniaj wygląd zegarka z paskami Hirsch

Paski Hirsch są elastyczne, delikatne i szczegółowo wykonane. Możesz to zobaczyć, a także poczuć na nadgarstku. Szeroki wybór kolorów, wzorów oraz szerokości pozwala wybrać model idealnie dopasowany do naszego zegarka. Wystarczy bowiem zmienić barwę lub fakturę paska, by nasz czasomierz nabrał zupełnie innego charakteru. Tym samym jeden zegarek może być wykorzystany w wielu sytuacjach. Spełni on jednakowo funkcję eleganckiego dodatku do pracy, czy też bardziej casualowego czasomierza w codziennych warunkach.
Zmieniaj wygląd zegarka z paskami Hirsch