Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Paski do zegarków Timex

32wyniki

Paski do zegarków Timex

Każdy pasek Timex to gwarancja wytrzymałości i innowacyjnego designu, które cechują rozpoznawalną na całym świecie markę. Na modele prezentowane przez Timex warto zwrócić uwagę nie tylko podczas wymiany starego paska zegarka, ale także zawsze wtedy, gdy chcesz tchnąć nowe życie w swój ulubiony czasomierz. Baw się wzorami, manipuluj stopniem formalności zegarka i dopasuj materiał paska do pory roku! Pamiętaj, że w ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne paski Timex, które dzięki najwyższej staranności wykonania posłużą Ci przez długi czas.

FILTRY0

Uniwersalny pasek do zegarka Timex

Wyjątkowe podejście marki do zegarmistrzowskiego kunsztu sprawia, że paski do zegarków Timex są tworzone na każdą okazję. Sprawdź, który najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby!

Skórzany pasek Timex

Skórzany pasek Timex - klasyczny, elegancki model doskonale spisze się podczas formalnych okazji, a także codziennego noszenia do pracy i szkoły. Jeśli chcesz podkreślić formalny charakter stroju - wybierz skórzany pasek w kolorze czarnym.


Paski typu nato do zegarków Timex - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i styl. Ogromną popularność zawdzięczają odporności na warunki atmosferyczne i niewchłanianiu potu. Wśród pasków Timex znajdziesz modne modele NATO w różnych wersjach kolorystycznych. Doskonała propozycja na lato, która łączy w sobie wakacyjny luz i przewiewność materiału. Z materiałowym paskiem do zegarka upały Ci niestraszne!

Paski typu nato do zegarków Timex


Paski Timex z tworzywa sztucznego

Paski Timex z tworzywa sztucznego - rekomendowane posiadaczom zegarków sportowych, którzy nie stronią od sportów wodnych, a także wymagającej aktywności fizycznej. Zapewniają wygodę użytkowania zegarka w każdych warunkach. Co ważne, paski do zegarków Timex pasują do modeli innych marek, dzięki czemu każdy może cieszyć się ich wyjątkowym designem i wytrzymałością.Jak dobrać pasek do zegarka Timex?

Przy wyborze paska do zegarka Timex, a także czasomierza każdej innej marki, należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na wzór oraz materiał wykonania. Kluczowym parametrem przy zakupie nowego paska do zegarka jest jego szerokość. W celu idealnego dopasowania paska do posiadanego przez Ciebie czasomierza należy skupić się na szerokości mierzonej między uszami koperty. Jak nietrudno się domyślić, zbyt wąski pasek może wypadać z mocowania zaś zbyt szeroki, szybko ulegać deformacji. Kolejną istotną w doborze paska kwestią jest kolor sprzączki.
Jak dobrać pasek do zegarka Timex? - dla niego


Jak dobrać pasek do zegarka Timex? - dla niej
Ten powinien być jak najbardziej zbliżony do koloru koperty. Każdy z modeli pasków Timex posiada logo marki na sprzączce, co ułatwia wymianę pasków w obrębie modeli amerykańskiej firmy. Jeśli jednak chcesz skorzystać ze sprzączki będącej częścią poprzedniego paska np. w przypadku modelu innej marki - jest to możliwe. Przełożenie sprzączki wymaga identycznej szerokości nowego i starego paska od strony zapięcia.