Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Paski Morellato

879wyniki

Paski Morellato

Morellato od lat jest głównym producentem pasków dla większości zegarkowych marek. Wysokiej jakości zapięcia w wielu kolorach i wzorach uzupełniają zegarek, podkreślając jego unikalny charakter. Odpowiednio wybrany model nada naszemu czasomierzowi bardziej klasyczny lub sportowy charakter, wpływając niekiedy również na jego funkcjonalność.

FILTRY0

Morellato paski do zegarków na każda okazję

Historia Morellato rozpoczęła się w 1930 roku, kiedy Giulio Morellato, urodzony w rodzinie rzemieślników specjalizujących się w produkcji galanterii skórzanej i obuwia, otworzył mały warsztat w Wenecji. Swoją pasję wykorzystywał w tworzeniu pasków do zegarków. I tak od ponad 80 lat Morelatto jest oficjalnym dostawcą pasków do zegarków dla najbardziej prestiżowych szwajcarskich międzynarodowych marek. Firma oferuje kompletny, a zarazem niekonwencjonalny wybór pasków, które naprawdę trafią w każdy gust konsumentów. Najnowszym trendem na rynku jest minimalizm, dlatego paski do zegarków są gładkie i pozbawione szwów, z naturalnymi odcieniami skóry i naturalnymi pastelowymi kolorami. Na ich sprzączce widoczne jest logo marki w kształcie litery M, poświadczające wysoką jakość wykonania.

Morellato paski do zegarków na każda okazjęSportowe paski Morellato do zegarków

Sportowe paski Morellato do zegarków

Morellato ma udział w rynku pasków sportowych, oferując całą gamę wodoodpornych modeli, które idealnie pasują do zegarków dla nurków, pływaków, czy siłaczy. Dla większej wytrzymałości egzemplarzy stosuje się niekiedy połączenia różnych materiałów, takich jak guma i skóra lub guma i tkanina. Paski NATO, a także z tworzywa sztucznego pozostają wodoszczelne, dzięki czemu mogą z powodzeniem towarzyszyć nam podczas pływania. Wszystkie z nich zaprojektowano w ten sposób, by bezpiecznie i wygodnie trzymały czasomierz na naszym nadgarstku. Nawet podczas najbardziej dynamicznych ruchów, będą dobrze spełniać swoje zadanie. Ich intensywny kolor i kontrastujące detale w postaci szwów, nadają im  sportowego charakteru.Paski Morellato do zegarków eleganckich

Marka Morelatto zasłynęła z produkcji wysokiej jakości pasków skórzanych, wyróżniających się niezwykle eleganckim wyglądem. Barwione na czarny, brązowy, granatowy lub zielony kolor tworzywo, świetnie wygląda w zestawieniu z damskimi i męskimi czasomierzami. W zależności od stylu tarczy oraz naszych upodobań, możemy wybrać gładki pasek lub fakturowany. Ten pierwszy będzie dobrze prezentować się zarówno w zestawieniuz casualowymi, jak i oficjalnymi strojami. Z kolei fakturowania na wzór skóry aligatora przypadną do gustu prawdziwym miłośnikom tradycji oraz wyrafinowanego wzornictwa. Tego typu paski Morellato staną się idealnym dopełnieniem wszystkich służbowych oraz półformalnych stylizacji.

Paski Morellato do zegarków eleganckichPaski Morellato -włoskie dziedzictwo

Paski Morellato -włoskie dziedzictwo

Włoskie rzemiosło produktów Morellato wpływa na jakość i wygląd pasków. Pełnią one nie tylko praktyczną funkcję, ale także estetyczną. Odpowiednio dobrany pasek może odświeżyć wygląd naszego zegarka, podkreślając jego elegancki lub sportowy styl. Kilka rodzajów paska do jednego czasomierza sprawi, że w każdej sytuacji będzie on nam dobrze służyć. Włoskie paski Morelatto dostępne są w szerokości  od 18 mm do 22 mm i maksymalnej objętości 22 cm. Oznacza to, że bez problemu swój nowy model znajdą tu osoby o drobnych, jak i nieco większych nadgarstkach.