Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Paski do zegarków Casio

112wyniki

Paski do zegarków Casio

Oryginalny pasek do zegarka Casio to gwarancja najwyższej jakości wykonania i idealnego dopasowania do modeli stworzonych przez kultową japońską markę. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje bardzo wytrzymały pasek do zegarka G-Shock GA-100, wyróżniający się standardem wykonania, z którego zasłynęła rozpoznawalna na całym świecie seria. Za ogromnym sukcesem pasków Casio stoi wygodne, odporne na warunki atmosferyczne i pot tworzywo sztuczne. To ono sprawia, że pasek nie zawiedzie Cię nawet podczas najbardziej ekstremalnych przygód!

FILTRY0

Dedykowane paski do zegarków Casio

Oryginalne paski Casio zostały wykonane z tworzywa sztucznego, które zapewnia swobodę pływania w zegarku i świetnie trzyma się na nadgarstku. Jako że paski z tworzywa doskonale radzą sobie z wilgocią, dobrze sprawdzą się nie tylko na basenie, ale także w upalne dni, kiedy niezbędna jest odporność na pot. O bezpieczeństwo noszenia dba zapięcie na sprzączkę, które w niektórych wersjach zostało wzbogacone o drugi bolec.
Co ważne, dedykowane paski do zegarków G-Shock charakteryzują się bogatą paletą kolorystyczną. Szukasz czerwonego, żółtego albo fioletowego paska do swojego G-Shocka? Żaden problem! Wybierz ulubiony kolor, zmień wygląd zegarka i spraw, że znów będzie wyglądał jak nowy!
Dedykowane paski do zegarków CasioDobierz pasek do zegarka Casio

Paski do zegarków Casio dostępne są w zróżnicowanych szerokościach. I choć na pierwszy rzut oka nieznacznie się od siebie różnią, wybór odpowiedniej szerokości paska jest kluczowy dla jego stabilnego mocowania i wygody noszenia, a także wydłużenia jego żywotności. Zastanawiasz się jaki pasek do G-Shock będzie idealny? Dobierz pasek na podstawie szerokości uszu koperty, która została podana w specyfikacji posiadanego przez Ciebie modelu w sekcji "szerokość paska/bransolety przy kopercie". Pamiętaj, że szerokość paska powinna odpowiadać wartości podanej przy czasomierzu. Wariant o 1 mm szerszy lub węższy nie będzie już paskiem dedykowanym dla Twojego zegarka. Nie udało Ci się znaleźć odpowiedniej szerokości? Napisz na czacie, nasi doradcy pomogą w doborze paska Casio!

Dobierz pasek do zegarka Casio
Dobierz pasek do zegarka Casio