Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Paski do zegarków Atlantic

33wyniki

Paski do zegarków Atlantic

Oryginalne paski do zegarków Atlantic słyną z najwyższej jakości wykonania. Cechą charakterystyczną szwajcarskiej marki jest dbałość o każdy szczegół czasomierza. Podczas gdy inne marki po macoszemu traktują paski do zegarków, Atlantic przywiązuje do ich wykończenia równie dużą uwagę, co w przypadku projektowania kopert i zamkniętych w nich tarcz. Właśnie dlatego użytkownicy każdego z zegarków Atlantic cieszą się spójnym wyglądem oraz elegancką estetyką - także po wymianie paska na nowy.

FILTRY0

Paski do zegarków Atlantic - odmień wygląd swojego czasomierza!

Wysoka jakość szwajcarskich zegarków gwarantuje ich wieloletnie użytkowanie. Martwisz się, że czasomierz Ci się znudzi? Nic bardziej mylnego! Z pomocą przychodzą paski do zegarków Atlantic, które odmienią wygląd każdego modelu. W pełnej ofercie znajdziesz zarówno skórzane, jak i materiałowe paski, co pozwoli swobodnie manipulować stopniem formalności stylizacji. Co więcej, łatwość wymiany paska umożliwia szybką wymianę paska ze skórzanego na tekstylny podczas upalnego dnia.
Idealny pasek Atlantic dla każdego


Paski do zegarków Atlantic - odmień wygląd swojego czasomierza
Użytkownicy pasków do zegarków Atlantic cenią je za szeroki wybór faktur i przeszyć. Marka nie ogranicza się do popularnego wzoru skóry wężowej i klasycznych, gładkich pasków. Zróżnicowane faktury, wzory oraz wykończenia pasków, czynią Atlantic pierwszym wyborem osób przywiązujących szczególną uwagę do detali w swoich stylizacjach. Cieszy także fakt, że każdy pasek Atlantic charakteryzuje się solidnym wykonaniem, które wiąże się nie tylko z wygodą noszenia, ale przede wszystkim z bezpiecznym mocowaniem czasomierza na nadgarstku.Dobierz odpowiedni pasek do zegarka Atlantic

Zastanawiasz się jak dobrać odpowiedni pasek do zegarka? Podpowiadamy!
Paski do zegarka Atlantic występują w zróżnicowanych szerokościach. Kluczowym parametrem, na który musisz zwrócić uwagę jest wartość określona w polu "szerokość paska/bransolety przy kopercie". Wiesz już, jaka jest szerokość uszu w Twoim zegarku. Czas przejść do wyboru odpowiedniego modelu. Każdy pasek Atlantic musi być idealnie dopasowany do koperty. Zakup zbyt wąskiego paska będzie skutkował niestabilnym mocowaniem, a w niektórych przypadkach wypięciem z mocowania. Podobnie jest w przypadku pasków zbyt szerokich. Kilka nadprogramowych milimetrów sprawia, że mocowanie paska jest utrudnienie, a w późniejszym czasie szybko ulega on uszkodzeniu i deformacji.
Dobierz odpowiedni pasek do zegarka Atlantic


Paski do zegarków Atlantic dla niej
Drugą, równie ważną kwestią jest wybór materiału paska do zegarka. Wśród pasków do zegarka Atlantic królują skórzane, bardzo eleganckie modele, które doskonale spisują się podczas specjalnych okazji, spotkań służbowych, a także na co dzień. Osoby, które stawiają na luźny look swoją uwagę powinny skierować w stronę pasków materiałowych, a aktywni sportowcy postawić na te wykonane z tworzyw sztucznych - z uwagi na możliwy kontakt z wodą.


Trzecim kryterium, o którym nie możesz zapomnieć jest dopasowanie kolorystyczne paska do całego zegarka. I choć kolor skóry bądź tworzywa w znacznym stopniu zależy od indywidualnych upodobań, podczas doboru sprzączki warto stosować uniwersalną zasadę. Jaką? Kolor sprzączki w nowym pasku do zegarka Atlantic powinien być jak najbardziej zbliżony do odcienia koperty. Pozwoli to zachować spójność kompozycji.
Paski do zegarków Atlantic dla niego