Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Paski do zegarków damskich

613wyniki

Paski do zegarków damskich

Kategoria Paski do zegarków damskich zawiera ofertę ponad 200 zegarkowych pasków z różnych materiałów i w szerokiej gamie kolorów. Nowy pasek, to doskonała okazja, żeby odświeżyć design zegarka. Właściwie, to już nie będzie ten sam model, co przedtem. A może chciałabyś zmienić kolor swojego zegarka tak, żeby pasował do Twojej nowej garderoby? Zobacz naszą nową kolekcję zegarkowych pasków, a przekonasz się, jak szeroki i różnorodny wybór zapewniamy.

FILTRY0

Szeroki wybór pasków do zegarków damskich

Szeroki wybór pasków do zegarków damskich
Oferujemy różne rodzaje pasków do zegarków damskich, które można samodzielnie wymieniać. Kategoria obfituje w doskonałej jakości skórzane paski do zegarków damskich, które są przeznaczone do klasycznych i eleganckich modeli. Wybór kolorów i odcieni jest ogromny. Również charakter pasków jest bardzo różnorodny. Fakturowane, gładkie, lśniące, matowe… Wszystkie dostępne od ręki i w atrakcyjnej cenie.


Paski do zegarków damskich z tworzywa sztucznego są idealne do modeli sportowych. Jako odporne na wodę oraz destrukcyjny wpływ potu, świetnie sprawdzają się podczas każdego rodzaju treningu. Kategoria zawiera także tekstylne paski typu nato. Bardzo często spotykane w zegarkach młodzieżowych, czy casualowych.
Zegarki QQ damskie na paskach


Zegarek Lorus na pasku
Niekiedy istnieje możliwość dopasowania różnych rodzajów pasków do jednej koperty, co umożliwia wyraźny wpływ na całkowitą zmianę designu czasomierza. Jednego dnia możemy mieć zegarek na pasku skórzanym, a innego na pasku nato. Niby ten sam model, a jakże inny. Wszystkie rodzaje pasków do zegarków damskich cechuje solidne wykonanie, dzięki czemu zegarek będzie zawsze bezpiecznie trzymał się na nadgarstku.Jak dobrać pasek do zegarka damskiego

Szukając odpowiedniego paska do naszego zegarka warto pamiętać o kilku ważnych czynnikach:

1. Dopasuj barwę nowego paska tak, żeby harmonizowała z kolorem tarczy i koperty twojego zegarka

2. Dobierz odpowiedni materiał paska do zegarka, w zależności od jego przeznaczenia. Jeśli często aktywnie spędzasz czas - pływasz, biegasz itd. wybierz pasek z tworzywa sztucznego. Jeśli często zakładasz zegarek na spotkania biznesowe lub do biura, odpowiedni będzie pasek skórzany

3. W kwestii technicznej istotne jest dopasowanie szerokości paska, do szerokości uszu koperty. Informację o odpowiedniej szerokości znajdziesz w specyfikacji technicznej danego modelu, w punkcie „Szerokość paska lub bransolety przy kopercie”