Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Aktualizacja WearOS 3.0 by Google. Tak dużych zmian jeszcze nie było!

08-09-2022

Używasz smartwatcha 6 generacji napędzanego przez WearOS by Google albo planujesz jego zakup? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: Google połączył siły z Samsungiem, aby przygotować najbardziej zaawansowaną wersję swojego systemu. Według wstępnych zapowiedzi aktualizacja WearOS ma zostać wprowadzona w ostatnim kwartale 2022 r. Już teraz dowiedz się jednak, na jakie usprawnienia możesz liczyć! 

Po aktualizacji najnowszy system operacyjny Google’a skupia najlepsze cechy WearOs i TizenOS Samsunga. Dzięki temu udało się aż o 30% poprawić wydajność systemu i przedłużyć czas pracy baterii nawet o 2 dni. 


Aktualizacja WearOS 3.0. Co się zmienia?

Najwięcej zmian pojawiło się jednak w odniesieniu do aplikacji. Dotyczą one takich kwestii jak: 

  • dostępność aplikacji — w WearOS 3.0 znajdziesz nowe i zaktualizowane programy, m.in. Spotify, Adidas Running, Deezer, YouTube Music, Mapy Google, Calm, Cykl snu, Strava, LifeSum;
  • przełączanie aplikacji — od teraz będzie szybsze i płynniejsze; 
  • instalacja aplikacji — aktualizacja WearOS 3.0 sprawi, że proces zajmie mniej czasu i zostanie znacznie ułatwiony; 
  • design — Google Play będzie bardziej przyjazny dla użytkownika; poza tym zmieni się sposób prezentacji aktualnej godziny, zostaną wprowadzone pigułki z niebieskim gradientem, a żółty przełącznik znajdzie się po prawej stronie.
Możliwość odtwarzania muzyki ze Spotfiy w smartwatchu

Na których zegarkach pojawi się aktualizacja WearOs 3.0.?

Aktualizacja WearOS w smartwatchach 6 GEN

Najnowsza aktualizacja Google’a obejmuje 3 dostępne w naszej ofercie smartwatche 6 generacji: Skagen, Fossil i Michael Kors. Dzięki zastosowaniu tego samego systemu oferują one podobne funkcje, jak: Asystent Google, płatności zbliżeniowe NFC i inne aplikacje z Google Play. Wszystkie są też wyposażone w czujniki zdrowia, funkcje sportowe i moduł do prowadzenia rozmów. Tym, co odróżnia każdy model są natomiast charakterystyczne system i tarcze, które odzwierciedlają styl danego producenta. 


Smartwatch Skagen 6 GEN

Wyróżnikiem zegarków Skagen jest skandynawski minimalizm, casualowa elegancja i technologia na najwyższym poziomie. Zaawansowane smartwatche duńskiej marki szybko się ładują, a do tego są wydajne i energooszczędne. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii cyfrowej oferują: unikalne, dopracowane tarcze, cyfrowe wskazanie czasu oraz możliwość konfiguracji trybu, koloru i aplikacji. 

Smartwatch Skagen 6 GEN


Smartwatch Fossil 6 GEN

Smartwatch Fossil 6 GEN

Połączenie elegancji, funkcjonalności, wydajności i szybkości działania wyróżnia również zegarki Fossil 6 generacji. W ich designie producent stawia na uniwersalność i klasyczny szyk. W aranżacji tarcz — na wyrazistość, czytelność i użyteczność. Zyskujesz do wyboru kilka wzorów tarcz i pasków, aby najlepiej dopasować zegarek do swojego stylu.


Michael Kors 6 GEN

Smartwatch Michael Kors 6 GEN jest propozycją dla kobiet, które lubią wyróżniać się wyrazistymi dodatkami. Ten casualowy zegarek typu boyfriend przykuwa uwagę dużą konstrukcją i odważnym projektem tarcz. Wyraźne, emanujące żywą, kobiecą kolorystyką wyświetlacze można dowolnie personalizować spośród dostępnych wzorów. To sprawia, że zegarek Michael Kors 6 generacji sprawdza się jako stylowa i funkcjonalna biżuteria na co dzień.

Michael Kors 6 GEN


Przewidywana premiera aktualizacji: (4 kwartał 2022).


Chcesz mieć zegarek z najlepszym oprogramowaniem od Google’a? Wybierz z oferty ZEGAREK.NET jeden z wymienionych modeli i już niedługo korzystaj z możliwości, jakie daje najnowsza aktualizacja WearOS.