Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300
Smartwatche Vector Smart wchodzą na nowy level z modelami Connect

Smartwatche Vector Smart wchodzą na nowy level z modelami Connect

2023-05-10
Premiera nowego smartwatcha Vector Smart Connect zachwyciła nie tylko fanów marki! Model wszedł na wyższy poziom, prezentując modny lifestylowy design i ultralekką, bo zaledwie 32-gramową, konstrukcję. A wszystko to w towarzystwie nowych możliwości, które zapewnił dostęp do nowych sensorów i funkcji. Zobacz, jak Vector Smart upakował w niewielkim urządzeniu technologiczne centrum dowodzenia

Co nowego w Vector Smart Connect?

Vector Smart connect na pasku

Ultralekki smartwatch o masie 32 g

Inżynierowie Vector Smart stanęli na głowie i do smartwatcha dołożyli nowe sensory pomiarowe i równocześnie go odchudzili. Connect waży jedynie 32 gramy, co oznacza całkowitą swobodę nawet podczas wielogodzinnego noszenia. Zegarek o masie zbliżonej do kromki chleba pozostaje niezauważalny nawet podczas noszenia go przez całą dobę!
Uzyskanie tak spektakularnego wyniku nie byłoby możliwe bez zmniejszenie szerokości pasków i uszu koperty. W nowej wersji szerokość paska wynosi 16 mm, co oznacza, że poprzednie modele akcesoriów nie będą pasowały do modelu Connect. Ale nic straconego - firma zadbała o możliwość dokupienia dodatkowych pasków pozwalających na zmianę designu.
Vector Smart Connect z wymiennymi paskami
Vector Smart Connect z wyświetlaczem AMOLED

Smartwatch z ekranem AMOLED

Ekran AMOLED stosowany jest w wybranych smartfonach z segmentu premium. Co ważne, gigant z logo nadgryzionego jabłka dopiero zapowiada jego wprowadzenie, a Ty dzięki Vector Smart Connect możesz mieć tę technologię na swoim nadgarstku już teraz!

Ekrany AMOLED gwarantują obecnie najwyższy z dostępnych standardów - są cienkie, energooszczędne i oferują doskonałą głębię barw - nawet w pełnym słońcu. Każda z tych cech przełoży się na wygodę i niepodrabialne wrażenia z codziennego użytkowania.

Pierwszy smartwatch Vector Smart z pełną obsługą połączeń

Nowy Vector Smart Connect to gadżet, który stawia kropkę nad "i" w kategorii wielofunkcyjności. Od teraz, dzięki zestawowi głośnika i mikrofonu, możesz prowadzić pełnoprawne rozmowy nawet jeśli jesteś oddalony od swojego telefonu o około 10 metrów. To pełna wolność podczas pracy i treningu, która pozwoli Ci wrócić do obowiązków zawodowych bez odrywania się od wykonywanej aktywności.
Smartwatch Vector Smart Connect z funkcją dzwonienia

Jeszcze więcej funkcji pomiarowych

Pulsoksymetr i ciśnieniomerz w smartwatchu Vector Smart Connect

Vector Connect w nowej wersji daje zdecydowanie więcej niż dotychczas. Do arsenału urządzeń pomiarowych dołączyły:

 • Pulsoksymetr - nieocenione wsparcie podczas treningu i wypraw. To on dostarczy Ci danych na temat natlenienia krwi, a więc kondycji ciała, podczas intensywnej aktywności fizycznej i wypraw w wyższe partie gór. Pomiar jest cenną wskazówką treningową i pozwala uchronić się przed negatywnymi skutkami niedotlenienia organizmu.
 • Ciśnieniomierz - dostęp do stałego pomiaru ciśnienia krwi to krok w stronę lepszego zdrowia i skutecznego treningu. Gromadzone dane pomogą Ci w planowaniu aktywności, a także będą cenną podpowiedzią dla lekarza, który monitoruje pracę Twojego serca - zarówno podczas obciążeń, jak i bez nich.
Nowe możliwości pomiarowe idą w parze ze wzrostem liczby zaprogramowanych aktywności sportowych. W poprzedniej wersji wgrane tryby obejmowały 5 dyscyplin. Obecnie ich liczba wynosi aż 9 sportów. Dzięki temu smartwatch jeszcze lepiej dopasuje się do Twojej aktywności.
Smartwatch Vector Smart Connect z funkcjami sportowymi

Smartwatch z baterią, która trzyma do 15 dni

Nowy Connect oferuje znacznie więcej niż jego poprzednicy. Pomimo jaśniejszego ekranu i większej intensywności barw, a także dodatkowych sensorów pomiarowych, zachowuje możliwość działania aż do 15 dni na jednym ładowaniu! To wynik, który pozwoli Ci swobodnie podróżować i cieszyć się codziennością

Co jeszcze oferuje prosty w obsłudze smartwatch Vector Smart Connect?

Krokomierz w smartwatchu Vector Smart Connect

Funkcje sportowe

 • 9 trybów treningowych - nie musisz się głowić, która z dostępnych dyscyplin jest zbliżona do tego, co aktualnie robisz! Nowe tryby sportowe dają Ci jeszcze większą swobodę.
 • Rekordy sportowe - progress to pokonywanie własnych słabości. Stały dostęp do własnych rekordów sportowych to zastrzyk motywacji do tego, by kolejny raz przekraczać własne granice.
 • Krokomierz - wyrobienie dziennej normy kroków nigdy nie było tak proste! Zegarek Cię do tego zmotywuje i pokaże ile jeszcze pozostało do osiągnięcia ustalonego celu.

Funkcje zdrowotne

 • Pomiar natlenienia krwi - funkcja, która do niedawna była dostępna wyłącznie w specjalistycznych urządzeniach medycznych pomoże Ci zapobiegać oznakom przetrenowania i wskaże granicę wysokości, na której powinieneś przebywać.
 • Pomiar ciśnienia krwi - stały dostęp do pomiaru powie wiele o pracy układu krążeniowego.
 • Kalendarz menstruacyjny - ceniona przez kobiety funkcja, która pozwala nie zaprzątać sobie głowy datami przy równoczesnej pełnej kontroli ewentualnych przesunięć cyklu.
 • Monitor snu - dowiedz się, jak przebiega Twoja regeneracja. Dane o fazach snu i czasie ich trwania pomogą np. w znalezieniu przyczyny zmęczenia.
 • Funckcja stres/relax - zegarek wykorzystuje bieżący monitoring stanu Twojego pobudzenia i daje Ci praktyczne wskazówki, których wykonanie pozwoli Ci wyjść z sytuacji stresowej i się wyciszyć.
Vector Smart Connect funkcje zdrowotne
Odczytywanie powiadomień i wykonywanie połączeń w smartwatchu Vector Smart Connect

Funkcje lifestylowe

 • Funkcja znajdź telefon/zegarek - koniec z przekopywaniem domu/samochodu bądź torebki w poszukiwaniu jednego z urządzeń. Uruchom funkcję, a zegarek lub telefon zacznie wydawać dźwięk.
 • Prowadzenie rozmów - rozmawiaj wtedy, kiedy Ci wygodnie, tak jak Ci wygodnie - bez konieczności szukania telefonu.
 • Obsługa powiadomień - standardowe powiadomienia z aplikacji, obsługa muzyki i inne możliwości są na wyciągnięcie ręki.
 • Alerty pogodowe - nie daj się zaskoczyć burzy. Zegarek podpowie Ci, jaka będzie pogoda w najbliższych godzinach i dniach.
 • Tryb nie przeszkadzać - Vector Smart Connect może pełnić rolę osobistego asystenta i w wyznaczonych przez Ciebie porach nie dopuszczać rozpraszaczy.
 • Personalizacja tarcz - korzystaj z tarczy, którą lubisz. Wyciągnij na nią te funkcje, których najczęściej używasz.
 • Wymienny pasek - wymieniaj paski i dostosowuj je do aktualnej stylizacji.
 • Tryb nie przeszkadzać w smartwatchu Vector Smart Connect

  Poznaj Vector Smart Connect w 5 nowych wersjach

  Smartwatch Vector Smart Connect wiele wersji

  Nowy smartwatch Vector Connect Smart jest dostępny w aż 5 wersjach. 3 z nich powieszone są na wygodnym pasku z tworzywa sztucznego, a 2 na eleganckiej bransolecie mesh. Wystarczy, że do wybranego modelu dokupisz dodatkowy pasek lub bransoletę, a Twój smartwatch będzie wyglądał zupełnie inaczej.

  Do wymiany paska nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia i z powodzeniem można dokonać jej w domowych warunkach.

  Postaw na upgrade smartwatcha bez utraty danych

  Używałeś poprzedniej wersji smartwatcha Vector Smart? Nic straconego! Dzięki aplikacji gromadzącej Twoje dane nie stracisz żadnej istotnej informacji! Wytarczy, że podepniesz do aplikacji HitFit Pro nowy zegarek i... gotowe! Nie musisz niczego zmieniać - nadal wszystkie funkcje są dostępne w języku polskim.
  Aplikacja Vector Smart Connect

  Masz pytania dotyczące nowych modeli Vector Smart Connect? Napisz do nas na czacie, odpowiemy

  24h
  Vector Smart VCTR-35-05SR-02SR
  419,00 zł
  Vector Smart VCTR-35-05SR-02SR
  (1)
  Nowość
  24h
  Vector Smart VCTR-35-05SR-01BK-SET
  24h
  Vector Smart VCTR-35-03BK-01BK-SET
  24h
  Vector Smart VCTR-35-03BK-02SR-SET
  24h
  Vector Smart VCTR-35-05SR-02SR-SET
  24h
  Vector Smart VCTR-35-03BK-02SR

  Autor artykułu

  Mateusz Górski- autor artykułu
  Mateusz GórskiMiłośnik tenisa z zamiłowaniem do technologii. Nie przegapił żadnego meczu polskiej reprezentacji i z taką samą pasją śledzi nowinki w świecie smartwatchów. Jego wiedza o najnowszych funkcjach tych urządzeń jest nieoceniona dla każdego, kto chce być na bieżąco.