Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Wszystko o HitFit Pro – darmowej aplikacji do zegarków Vector Smart!

30-12-2021

Nie da się ukryć, że smartwatche wprowadzają coraz więcej zamieszania w branży zegarmistrzowskiej. Za ich ogromnym sukcesem stoi przede wszystkim rozbudowana funkcjonalność i oczywiście możliwość połączenia się z innymi urządzeniami. To wszystko nie mogłoby jednak mieć miejsca bez odpowiednio przygotowanej aplikacji, która umożliwia komunikację pomiędzy dwoma urządzeniami i ułatwia korzystanie z zaawansowanych funkcji. Smartwatche Vector Smart również korzystają z tego typu rozwiązania, dlatego ich producent przygotował dedykowaną aplikację HitFit Pro. W tym poradniku przedstawimy Ci, jakie są jej możliwości i jak połączyć zegarek Vector Smart z Twoim Smartfonem.


Dlaczego warto skorzystać z aplikacji HitFit Pro?

Współczesny postęp w miniaturyzacji robi ogromne wrażenie, czego doskonałym przykładem są smartwatche Vector Smart. Za naprawdę niską cenę oferują one dostęp do niezwykłych funkcjonalności, a to wszystko dzięki niewielkim układom scalonym i czujnikom, które mieszczą się w ich niewielkiej obudowie. Nie ma nawet sensu przytaczać tu tak oczywistych funkcji jak stoper czy kalendarz, bo z zegarkiem Vector Smart zyskasz między innymi możliwość pomiaru tętna, sprawdzenia pogody czy nawet prowadzenia rozmów bez wyciągania telefonu z kieszeni. Wiele osób kupując smartwatch mylnie zakłada jednak, że skoro nie potrzebują wszystkich zaawansowanych funkcji, to z pewnością nie jest im potrzebna kolejna aplikacja. W rzeczywistości jednak aplikacja HitFit Pro nie tylko pozwoli na wykorzystanie pełnego potencjału zegarków Vector Smart, ale również usprawni korzystanie z podstawowych funkcji i pozwoli Ci na spersonalizowanie Twojego urządzenia.

Aplikacja HitFit Pro

Jak połączyć smartwatch Vector Smart do telefonu?


1. Przygotuj naładowany smartwatch Vector Smart - trzymaj go blisko Smartfona.2. Na Smartfonie wybierz aplikację App Store lub Google Play.


3. Wyszukaj aplikację HitFit Pro w App Store lub Google Play.


4. Pobierz i zainstaluj aplikację HitFit Pro.

5. Uruchom aplikację zaakceptuj wymagane zgody i zarejestruj się.6. Po potwierdzeniu adresu e-mail, wybierz ikonę postaci w lewym górnym rogu.

7. Przy pozycji urządzenie wybierz połącz.8. Nastąpi wyszukiwanie urządzenia wybierz swój zegarek z listy.

9. Zaakceptuj wszystkie zgody i poczekaj na ukończenie synchronizacji - Gotowe!

 

Jakie możliwości oferuje aplikacja HitFit Pro do zegarków Vector Smart

Każdy smartwatch Vector Smart może połączyć się z Twoim smartfonem za pośrednictwem aplikacji HitFit Pro. Wystarczy, że korzystasz z telefonu opartym o system iOS 10.1 i android 5.1 lub ich nowszą wersję. Aplikacja HitFit jest dostępna oczywiście za darmo w App Store i Google Play, a korzystanie z niej przyniesie następujące zalety:


Smartwatche Vector Smart

Wszystkie dane w jednym miejscu

Nie jest tajemnicą, że zegarki Vector Smart doskonale nadają się do uprawiania sportu. Świetnie sprawdzają się zarówno jako smartwatch do biegania czy jazdy na rowerze lub po prostu urządzenie pozwalające na kontrolę dziennej aktywności. Do tego celu możesz wykorzystywać takie funkcje jak stoper czy timer, ale również pulsometr i licznik kalorii. Dzięki połączeniu z aplikacją HitFit Pro te wszystkie cenne informacje będą przechowywane w pamięci telefonu, pozwalając na ich zbiorczą analizę. Dzięki temu będziesz mógł monitorować swoje postępy w dłuższej perspektywie czasu i przejrzysz swoje parametry w znacznie wygodniejszej formie. Większość danych jest bowiem prezentowanych w postaci wykresów słupkowych, co bardzo ułatwia ich analizę i zrozumienie.

Tarcza zegarka z możliwością personalizacji

W przeciwieństwie do klasycznych modeli, smartwatche ochoczo korzystają z cyfrowych wyświetlaczy, oferując nowe możliwości dla użytkowników. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że w zegarkach Vector Smart możesz dzięki temu wgrać swoją własną tarczę, dopasowując ją do danej sytuacji bądź nastroju. Możliwość pełnej customizacji tarczy zyskujemy właśnie za pośrednictwem aplikacji HitFit, wybierając spośród wcześniej przygotowanych wzorów lub przygotowując własny projekt np. na bazie zdjęć.

 Tarcza zegarka z możliwością personalizacji Vector Smart


Funkcja Znajdź Urządzenie Vector Smart

Odszukaj zagubione urządzenie

Ginące smartfony to jedna z plag XXI wieku, która dotknęła praktycznie każdego. Chyba każdy choć raz znalazł się w sytuacji, kiedy nie mógł odnaleźć swojego telefonu, leżącego gdzieś pomiędzy kanapami z wyciszonym dźwiękiem. Na szczęście dzięki zegarkom Vector Smart i aplikacji HitFit Pro na zawsze zapomnisz o tym problemie, dzięki funkcji znajdź moje urządzenie. Wystarczy, że uaktywnisz ją na swoim nadgarstku, a Twój smartfon zacznie wibrować oraz wydawać dźwięk i to nawet jeśli wcześniej był on wyciszony. Oczywiście funkcja ta działa również w drugą stronę, wprawiając smartwatch Vector Smart w wibracje po aktywowaniu funkcji na smartfonie w aplikacji HitFit Pro.


Bądź zawsze na bieżąco

Dzięki aplikacji HitFit Pro możesz również sprawić, że nic Cię nie ominie i to bez konieczności ciągłego sięgania do kieszeni po smartfon. W aplikacji HitFit Pro możesz skonfigurować urządzenia w taki sposób, żeby powiadomienia z telefonu pojawiały się na tarczy zegarka Vector Smart. Dzięki temu od razu dowiesz się o nadchodzącym połączeniu, przesłanym e-mailu lub wiadomości, sprawdzając wygodnie ich treść z poziomu nadgarstka. Co więcej, w aplikacji HitFit Pro to Ty decydujesz jakie powiadomienia mogą być przesyłane do smartwatcha, dając Ci pełną kontrolę nad napływającymi informacjami.

Powiadomienia z telefonu Vector Smart


Monitorowanie snu Vector Smart


Zadbaj o siebie z aplikacją HitFit Pro

Bez dobrego zdrowia nie da się czerpać radości z życia, dlatego warto zadbać o nie z wyprzedzeniem. Na stan naszego organizmu wpływa bardzo wiele czynników, jak jakość naszego snu, poziom aktywności, a nawet warunki pogodowe. Dzięki aplikacji HitFit Pro Twój smartwatch stanie się idealnym narzędziem do monitorowania parametrów życiowych, zarówno w trybie rzeczywistym, jak i długofalowym. Przy jej użyciu nie tylko podsumujesz ilość spalonych kalorii i liczbę wykonanych kroków, ale także poznasz dane na temat jakości Twojego snu z podziałem na fazy snu płytkiego i głębokiego. Z łatwością uzyskasz też informacje na temat temperatury ciała, z możliwością ustawienia automatycznego pomiaru tętna co 5 minut. Warto również wspomnieć o alarmie hydracyjnym oraz alarmie zasiedzenia, które pozwolą zatroszczyć się o właściwe nawodnienie i regularne wprawianie ciała w ruch.