Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Nowości Vector Smart Stylish

25-03-2022

W lutym 2022 r. Vector Smart zaprezentował kolekcję zegarków Stylish, dając najlepszy dowód na to, że w świecie wearables jeszcze na wiele go stać. Najnowszy Vector smartwatch ma nie tylko bardziej dopracowany design, ale też szerszą funkcjonalność. Powstał w czterech stylowych odsłonach do noszenia na co dzień i podczas treningu. 


Smartwatch Vector o nowym designie 

Zaprojektowany przez markę Vector Smart smartwatch jeszcze nigdy nie był tak zadbany stylistycznie jak w najnowszej kolekcjiMetalowa koperta o masywniejszej konstrukcji oraz stylowe tarcze push chronione przez trwałe szkło hartowane 2.5D ujawniają troskę o jakość i nienaganny styl.  


  

Wolisz casualowy szyk, a może sportową elegancję? W serii Stylish możesz wybierać! Wśród czterech modeli otrzymujemy dwie modowe propozycje upodabniające się do analogowego czasomierza. Zaokrąglona na brzegach koperta i pasek z tworzywa sztucznego imitujący skórę nadają im elegancki, uniwersalny wygląd.

Smartwatch Vector Smart 44mm Srebrny Niebieski VCTR-34-03-BL


Smartwatch Vector Smart 44mm Srebrny Czarny VCTR-34-01-BK

Na ich tle sportową dynamiką wyróżnia się smartwatch Vector Smart z bezelem i dziurkowanym, silikonowym paskiem idealny dla miłośników wyrazistych dodatków z charakterem.


Vector Smart – lepsza technologia, większe możliwości 

Najnowszy smartwatch Vector nie robiłby jednak tak dużego wrażenia, gdyby nie unowocześniona technologia i szersza funkcjonalność. Pomiar tętna i monitorowanie snu? To dla amerykańskiego producenta już zdecydowanie za mało! Odtąd zegarek Vector Smart mierzy również ciśnienie i natlenienie krwi. Ma też stale pod kontrolą fazy cyklu miesiączkowego.

  Smartwatch Vector Smart 44mm Srebrny Zielony  VCTR-34-04-GR


  Smartwatch Vector

Smartwatch Vector to także jeszcze więcej możliwości śledzenia treningów. W tej odsłonie zamiast pięciu trybów sportowych pojawia się ich aż dziewięć. Od teraz możesz analizować najważniejsze parametry podczas spacerów, biegania w terenie i na bieżni, wspinaczki, jazdy konnej, koszykówki, ćwiczeń na orbitreku, sesji jogi i fitness.


Wszystkie wyniki wyświetlają się na ekranie o wielkości 1,3’ i powiększonej rozdzielczości 360x360, która sprawia, że wyświetlacz jest jeszcze czytelniejszy. Producent zdecydował się również zwiększyć pojemność baterii ze 160 mAh do 240 mAh. Długość działania na jednym ładowaniu wynosi od 5 do 15 dni.

wydajna i pojemna bateria w zegarkach Vector Smart

Smartwatch Vector Smart – szeroka funkcjonalność na miarę współczesnych potrzeb 

Vector Smart zachował sprawdzone podzespoły oraz wcześniejsze możliwości w zakresie kontroli zdrowia, śledzenia aktywności i obsługi smartfona.  


Vector Smart Pulsoksymetr

Monitoruj zdrowie 

Często dopada Cię stres? Mając Vector smartwatch, nie dasz mu się pokonać. Funkcja stres/relax wyświetla porady, jak uspokoić i ustabilizować oddech, aby osiągnąć spokój i równowagę.  

To jednak jeszcze nie wszystko. Zegarek Vector Smart pozwala również sprawdzić temperaturę ciała, tętno i jakość snu. Jeśli skorzystasz przy tym z najnowszych funkcji, nie powinny Ci umknąć żadne niepokojące objawy. Ciśnieniomierz wyposażony w diodę LED podświetla naczynia krwionośne, badając różnice w przepływie krwi i na tej podstawie wylicza wysokość ciśnienia tętniczego. W oparciu o światło czerwone i podczerwone działa również pulsoksymetr. Bada stopień pochłaniania fal przez erytrocyty, a następnie wylicza procent natlenienia krwi.  


Śledź i planuj aktywność 

A co z pomiarem aktywności? Poza rozszerzonym oprogramowaniem treningowym, nieustannie działa też niezawodny krokomierz. Wyposażony w niego Vector Smart smartwatch liczy kroki w każdym miejscu i czasie, dając ogląd na całodniową aktywność i przemierzony dystans. A może często trenujesz w terenie? Dzięki informacjom pogodowym przygotujesz się na każde warunki.  

Wskaźnik pogody Vector Smart


HitFit Pro Vector Smart

Obsługuj smartfon… na nadgarstku 

Czy wiesz, że łącząc smartwatch Vector Smart ze smartfonem, możesz obsługiwać niektóre funkcje telefonu z poziomu nadgarstka? Na wyświetlaczu pojawiają się wszystkie powiadomienia o połączeniach, SMS-ach, wiadomościach z komunikatorów i mediów społecznościowych. Można też sterować muzyką z telefonu oraz lokalizować smart urządzenia dzięki funkcjom znajdź telefon i znajdź zegarek.  

To wszystko i jeszcze więcej wspiera autorska aplikacja HitFitPro w języku polskimW połączeniu z intuicyjnym polskim menu ułatwia obsługę smartfona i daje szerokie możliwości korzystania z zegarka na co dzień.  


Personalizuj Vector smartwatch 

Jedną z takich opcji jest samodzielna personalizacja urządzenia. Podobnie jak we wcześniejszych wersjach otrzymujemy w aplikacji duży wybór wzorów tarczy do ustawienia.  

Do tego dochodzi jeszcze możliwość wymiany paska. Najnowszy smartwatch Vector ma pasek o szerokości 22 cm, który można wymienić na inny pochodzący z poprzednich okrągłych modeli. Zastosowanie szybkiej złączki pozwala to łatwo wykonać samodzielnie. W ten sposób bez trudu, za to z odrobiną wyobraźni stworzysz kilka wersji jednego akcesorium, dostosowując je do różnych stylizacji.  

 
Jeśli wcześniejsza oferta Vector Smart była dla Ciebie za mało zróżnicowana, najnowsza propozycja marki może to zmienić. Jesteś nią zainteresowany? W ZEGAREK.NET znajdziesz cztery modele z kolekcji Stylish – odkryj je wszystkie!