<<   POWRÓT 08-11-2017

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Październik 2017

Serdecznie dziękujemy za wszystkie rzetelne opinie wystawione w naszym sklepie oraz w serwisie Ceneo. Gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymują bon podarunkowy o wartości 300 zł na kolejne zakupy w ZEGAREK.NET.

Wyróżnione opinie przedstawiamy poniżej: 

Zegarek Doxa 173.30.021.02 (opinia na ZEGAREK.NET)

"Zegarek zakupiliśmy jako prezent dla syna z okazji obrony pracy licencjackiej. Chcieliśmy podarować mu coś ładnego, trwałego i gustownego. Zakupiony zegarek spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Jest klasycznie prosty, a jednocześnie złota koperta oraz skórzany pasek sprawiają, że jest bardzo elegancki. Pięknie prezentuje się na ręce, przy czym ze względu na bardzo cienką kopertę (7 mm) nie zahacza się o mankiet koszuli. Zegarek posiada szafirowe szkiełko dzięki któremu, nasz prezent przez długie lata będzie wyglądał jak nowy. Bardzo pozytywnie zaskoczyło nas opakowanie. Wnętrze dużego pudełka z logo firmy wyłożone jest w imitujący skórę materiał. Dzięki możliwości dodania graweru, mogliśmy na trwałe upamiętnić ten szczęśliwy dla nas dzień. "

Zegarek Fossil ES4287 (opinia na ZEGAREK.NET)


"Piękny zegarek Fossil zakupiłam,
podziw i uznanie w towarzystwie wzbudziłam-kiedy tylko zegarek na dłoń swą założyłam.
Piękny, szykowny i efektowny do każdego stroju pięknie pasuje i elegancko sie prezentuje.
Gdy tylko zamówienie w zegarek.net złożyłam, już drugiego dnia roboczego zegarkiem się cieszyłam.
Szybko sprawnie i bezproblemowo zakupy w zegarek.net robi się wzorowo. Polecam.
Karolina"


Zegarek Swatch SUOT700 (opinia na Ceneo)

"Mój PRZYJACIEL SWATCH, tak zacznę opinię o moim zegarku. Ten zegarek (mam 2) ,to jest to co przyciąga, kusi i chce się go mieć zawsze dzień i noc, noc i dzień przy sobie. Lekki, niezawodny, sportowo-rockowa elegancja. Wspaniały wybór! Jestem z siebie dumna :). Mam to co chciałam mieć stale, przy sobie. Nie rozstaję się z nim, bo jest taki na zawsze mój. Spełnia wymogi najbardziej wymagających. Lady Elżbieta B. "


Zegarek Skagen SKT1204 (opinia na Ceneo)

"Sklep pierwszoligowy - realizacja zamówienia błyskawiczna, ale co najważniejsze - miałem kłopot z towarem, a sklep zachował się wzorowo - świetny i miły kontakt, szybkie załatwienie nietypowej sprawy gwarancyjnej."


Zapraszamy wszystkich do kolejnej edycji konkursu !