Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Poznaj smartwatche Vector Smart - ciekawa propozycja dla niej i dla niego

24-07-2021

Choć smartwatche w niskich cenach były traktowane początkowo przez wielu z dużą rezerwą, to szybko okazało się, że modele te faktycznie mają wiele do zaoferowania. Wśród marek proponujących inteligentne zegarki już nawet za 300 zł jest Vector Smart. Co ma do zaproponowania i jak się prezentuje? Sprawdzamy!


Generacje Vector Smart

Vector Smart to niewielkich rozmiarów i wygodne w użytkowaniu urządzenie, które sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach. Za sprawą swojej szerokiej funkcjonalności będzie ono przydatne w trakcie sportowych treningów, pomagając nam zmierzyć własne sukcesy i rozplanowywać ćwiczenia. To modele dedykowane mężczyznom oraz kobietom, którzy chcą zadbać o swoją fizyczną aktywność w dobrym stylu.

Na portfolio Vector Smart składają się dwie generacje tych urządzeń. Pierwsze z nich zbudowane są z prostokątnej koperty i zawieszone na gładkich, pastelowych paskach. Ich nowoczesne wzornictwo spodoba się w szczególności osobom, które chciałyby traktować smartwatch Vector Smart, jako praktyczny i zarazem modny stylizacyjnie dodatek na co dzień. Druga generacja smartwatchy to urządzenia o okrągłej kopercie z lunetą. Zachowując sportową stylistykę, łączą w sobie nowoczesną funkcjonalność z bardziej tradycyjnym wyglądem.

Zegarki Vector Smart w różnych kolorach - beżowym VCTR-31-01RG oraz fioletowym VCTR-31-01PK

Vector Smart - co ma nam do zaproponowania?

Zegarek Vector Smart i dostępność aplikacji HitFit Pro, zegerek na pasku w kolorze czarnym

Vector Smart wyposażone są w dotykowe ekrany o przekątnej 1,4 cala, na których w łatwy i wygody sposób możemy korzystać z poszczególnych funkcji urządzeń. Współpracujące z systemem Android i iOS inteligentne zegarki poprzez Bluetooth łączą się z telefonami. W specjalnie dedykowanej aplikacji HitFit Pro będziemy mogli sprawdzić w smartfonach wszystkie dokonywane przez zegarek pomiary. Otrzymujemy również możliwość spersonalizowania wyglądu naszego ekranu, ustawiając na nim jedną z wielu dostępnych tapet.


Szeroka funkcjonalność Vector Smart

Pulsometr — umieszczony z tyłu zegarka sensor, pozwala dokonywać pomiaru tętna z poziomu naszego nadgarstka. Mocne diody światła LED rejestrują odbite od naczynia krwionośnych światło, badając różnice w przepływie krwi, gdy nasze serce pracuje. Zdobyte w ten sposób informacje możemy wykorzystać do lepszego planowania i odbywania treningów.

Monitoring snu — ze smartwatchem Vector sprawdzisz jakość swojego nocnego snu. Monitorujące naszą nocną aktywność urządzenie, sprawdza długość trwania poszczególnych faz i właściwości ich przebiegu.

Powiadomienia — nie musisz cały czas zerkać na ekran swojego telefonu. Teraz znajdujący się na nadgarstku smartwatch, wyświetli powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych.

Termometr — umieszczony z tyłu smartwatcha sensor dokonuje pomiaru ciała. Wyda on alert w przypadku, gdy temperatura będzie zbyt wysoka lub niska.

Zegarek Vector VCTR-32-22BK Smart męski z szerokim pakietem funkcji


Zegarek Vector VCTR-31-01RG  Smart na pasku w kolorze beżowym, funkcja krokomierza

Krokomierz — liczy ilość wykonywanych codziennie kroków, dbając w ten sposób o swoją aktywność.

Aktywność — smartwatch Vector Smart zadba o naszą codzienną aktywność, przypominając nam o ćwiczeniach. Funkcja ta pomoże nam zadbać o zdrowie i codzienną dawkę ruchu.

Stoper — dokładny pomiar czasu będzie nieocenioną pomocą w trakcie sportowych treningów. Pomoże nam liczyć wyniki biegów i dokonywać nowych własnych rekordów.

Sterowanie muzyką — z poziomu nadgarstka możemy kontrolować naszą muzyczną playliste na telefonie. Jeden ruch palcem wystarczy, aby przełączyć na ulubioną piosenkę.


Smartwatche Vector Smart użyteczne w każdych aktywnościach

Smartwatche Vector Smart zostały zbudowane w ten sposób, by być użytecznymi w sportowych treningach. Ochronę w trakcie wstrząsów lub przypadkowego upadku zapewnia im mocne tworzywo sztucznego, z którego wykonana jest cała obudowa. Podobnie rzecz ma się z funkcjonalnością hesalitowego szkła przykrywającego wyświetlacz. Komfort użytkowania, zwłaszcza w trakcie ćwiczeń zapewnia lekki i przyjemny w dotyku pasek silikonowy. Co ważne, smartwatche Vector Smart mają wodoszczelność na poziomie IP68, dzięki czemu możemy korzystać z urządzeń w wodzie.

Smartwatche Vector Smart różne rodzaje, łączenie zegarka poprzez Bluetooth z telefonem