TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Guess Bransoleta

Zegarki na bransolecie Guess słyną z niepowtarzalności i ekskluzywnego wyglądu. Czasomierze charakteryzujące się perfekcyjnym wykonaniem, wysoką jakością oraz wyjątkowym wzornictwem. Panuje wśród nich tak duża różnorodność, że każda osoba z pewnością znajdzie model idealny dla siebie. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Biżuteryjne zegarki Guess na bransolecie

Wśród zegarków Guess na bransolecie znajdują się modele w  klasycznej kolorystyce złota i srebra, a także utrzymane w mniej oczywistych barwach fioletu, błękitu, czy pomarańczy. Spotkamy tu czasomierze zawieszone na bransolecie klasycznej lub mesh.


W zależności od egzemplarza wyposażone są one w zapięcia motylkowe, zatrzaskowe, typu H lub G-Link. Mocowanie bransolet na kopertach przy użyciu śrubek lub teleskopów, gwarantuje solidne trzymanie na nadgarstku. Ich maksymalny obwód w modelach damskich wynosi 20 cm, a w męskich 21 cm.Zegarki Guess na bransolecie klasycznej

Zegarki Guessna bransolecie klasycznej zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Układając się w segmenty, tworzą różnego rodzaju kompozycje. Tutaj też modele mogą przyjąć bardziej wyrazisty lub subtelny charakter. Niekiedy różnica w wielkości poszczególnych ogniw zostaje zaakcentowana poprzez inną kolorystykę.


Niektóre bransolety posiadają pozłacane elementy, które zostały wykonane za pomocą nowoczesnej metody natryskowej. Zapewnia ona nie tylko walory wizualne, ale również trwałość wykończenia. Bogata, niezwykle efektowna forma zegarków Guess na bransolecie klasycznej sprawia, że z powodzeniem zastąpią one inne elementy biżuterii. Modele będą doskonałym wyborem dla kobiet lubiących błyszczeć, ceniących sobie luksus i niebanalną elegancję.Zegarki Guess na bransolecie typu mesh

Zegarki Guess na bransolecie mesh zachwycają swoim  biżuteryjnym wyglądem. Gęsta plecionka o eleganckim charakterze to idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowego dodatku, który sprawdzi się w niemal każdych okolicznościach dnia codziennego. Za sprawą siateczkowej struktury, bransoleta pozostaje bardzo bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne oraz próby przecięć. Łatwo dopasowuje się ona do nadgarstka bransoleta, pozostając także przyjemną w dotyku i bardzo lekką. Oznacza to, że nawet po całym dniu noszenia zegarka Guess na bransolecie typu mesh nie będziemy odczuwać zmęczenia.