Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Guess Męskie na pasku

74wyniki

Zegarki Guess Męskie na pasku

Zegarki Guess męskie to jedne z bardziej wyrazistych dodatków. Ich tarcze zazwyczaj wyróżniają się wśród innych efektownymi zdobieniami. W większości zegarki Guess męskie zostały wykonane na pasku z tworzywa sztucznego. Niektóre są wykonane ze skóry naturalnej lub materiału tekstylnego typu NATO. Modele Guess pokazują czas w tradycyjny sposób przy pomocy systemu wskazówkowego, a dla wygodnych stworzono zegarek męski Guess z wyświetlaczem cyfrowym. Amerykańskie zegarki sprawdzą się u mężczyzn ceniących stylowe i modne czasomierze.

FILTRY0

Zegarki Guess męskie na pasku – propozycje w różnych stylach

Zegarek Guess W1132G1

Dla mężczyzn, którzy nie do końca wiedzą, jakich cech szukają w zegarku, marka Guess stworzyła kilka rodzajów biżuterii. Większość czasomierzy została stworzona w stylu fashion, jednak dla osób szukających dodatków na co dzień znajdą się zegarki Guess męskie w stylu klasycznym i sportowym. W czasomierzach wykorzystano zasilanie za pomocą impulsu elektrycznego, który wprawia w ruch kryształ kwarcu. Jest to jeden z popularniejszych typów mechanizmu.Zegarek męski Guess – piękny wygląd i funkcjonalność

Wybierając czasomierz kierujemy się nie tylko wyglądem, ale również funkcjami, jakie oferuje producent. Zegarki Guess męskie na pasku mają datownik, który wskazuje dzień miesiąca oraz nazwy dnia tygodnia, alarm oraz stoper. Dla mężczyzn uprawiających sport wyprodukowano zegarek męski Guess z licznikiem kalorii i krokomierzem. Zegarki Guess męskie są odporne na zachlapania, a niektóre z nich mają wodoszczelność na poziomie 100 m, co oznacza, że można w nich pływać. Aby dobrze chronić tarczę czasomierzy w produkcji użyto szkła mineralnego, które jest elastyczne, a co za tym idzie odporne na pęknięcia i stłuczenia. Szkiełko ma piąty stopień twardości w skali Mohsa.

Zobacz wszystkie zegarki męskie Guess dostępne w naszej ofercie!

Zegarek Guess W1161G1