Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Guess Damskie na bransolecie

102wyniki

Zegarki Guess Damskie na bransolecie

Zegarki damskie Guess są niezwykle eleganckie. Ich styl wykonania zalicza się głównie do fashion. Zegarki damskie Guess na bransolecie wykonanej ze stali spodobają się kobietom ceniącym wysokiej jakości dodatki z nutką elegancji. Każdy z czasomierzy pokazuje czas w tradycyjny sposób, przy pomocy systemu wskazówkowego, dzięki temu jest to biżuteria pasująca do każdej stylizacji. Stalowe bransolety tworzą piękną całość z tarczami wykonanymi z tego samego materiału. Wśród bogatej oferty Guess każda wymagająca kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie zegarek damski Guess.

FILTRY0

Zegarki damskie Guess, czyli styl i wysoka jakość w jednym

Zegarek Guess W1145L3

Stylowe dodatki to coś, co kobiety lubią najbardziej. Jednak nie tylko wygląd się liczy, ale również jakość kupowanego czasomierza. Zegarki damskie Guess na bransolecie mają mechanizm kwarcowy, który jest jednym z częściej stosowanych, a zarazem jednym z lepszych na rynku. W ofercie marki znajdziemy mnóstwo zdobionych cykoriami bądź kryształkami Swarovskiego modeli. Taki zegarek damski Guess przypadnie do gustu kobiecie lubiącej eleganckie dodatki. Aby cieszyć się z czasomierza przez długi czas, wykorzystano szkło mineralne do zabezpieczenia tarczy. Jest ono elastyczne, a więc odporne na pęknięcia i stłuczenia.Zegarek damski Guessświetny pomysł na prezent na każdą okazję

W przypadku zegarków Guess producent zastosował wodoszczelność na poziomie 30 m, co oznacza, że model jest odporny na zachlapania. Aby jak najdłużej cieszyć się z pięknego i sprawnego dodatku zegarki damskie Guess na bransolecie zostały objęte 2-letnią gwarancją, która respektowana jest w serwisie centralnym oraz w wybranych serwisach autoryzowanych. Każdy zegarek damski Guess sprawdzi się jako prezent, a dla podkreślenia indywidualności można dodać grawer za 1 zł.

Zobacz wszystkie zegarki damskie Guess dostępne w naszej ofercie!

Zegarek Guess W1156L3