Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Maserati Successo

26wyniki

Zegarki Maserati Successo

Zegarki Maserati są dodatkami, które wyróżniają się swoimi tarczami. Są one okrągłe i duże, z jednokolorowymi tłami. Czas pokazywany w sposób tradycyjny jest podkreśleniem klasycznych cech. Wskazówki mają zaokrąglone końce, przez co całość wygląda lekko. Czasomierze Maserati Successo mają stalowe paski, które prezentują się niezwykle elegancko. Wykorzystanie sportowych cech sprawia, że każdy zegarek Maserati jest uniwersalny. Można go założyć zarówno do codziennego outfitu, jak i do wyjściowej stylizacji. Wyprodukowane przez markę Maserati zegarki mają szkło szafirowe, które gwarantuje wysoką ochronę przed pęknięciami.

FILTRY0

Maserati Successo – bogate tarcze i efektowna stylistyka 

Czasomierze Maserati Successo przykuwają wzrok za sprawą tarcz z wieloma dodatkami. Większość modeli ma aż trzy subtarcze, które dodają sportowego stylu. Producent wkomponował również mały datownik, na którym wyświetlany jest aktualny dzień tygodnia. Ten mały element wtapia się w tło tarczy. Każdy zegarek Maserati ma charakterystyczny trójząb. Jest to znak, który symbolizuje markę doskonale znaną z produkcji luksusowych aut. Dzięki temu czasomierze są rozpoznawalne i wyjątkowe. Godziny zostały oznaczone kwadratowymi indeksami oraz małymi kreskami, które oznaczają minuty. Dzięki temu możesz odczytać dokładną godzinę. 

Zegarek Maserati R8873621014 zegarek męski na czarnej bransolecie z chronografem, datownikiem i stoperem z czerwonymi elementami na tarczy

Maserati – zegarki dla wielbicieli włoskiego designu 

Zegarek Maserati R8853145506 zegarek damski na bransolecie z okrągłą kopertą

Eleganckie zegarki Maserati mają bransolety wykonane ze stali. Ogniwa tworzą wytrzymałą konstrukcję, która jednocześnie wygląda wyjątkowo. Dzięki wykorzystaniu elementów o różnej wielkości cała bransoleta doskonale się prezentuje. Zegarek Maserati z trójwymiarowym efektem robi największe wrażenie. Czasomierz pasuje do aktualnych trendów i z pewnością szybko nie wyjdzie z mody. Zapięcie motylkowe gwarantuje bezpieczeństwo. Blokada w klamrze nie zwolni się samoistnie, więc nie musisz obawiać się o przypadkowe zgubienie biżuterii. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Maserati dostępną w naszej ofercie!