Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Maserati Competizione

27wyniki

Zegarki Maserati Competizione

Propozycje Maserati zachwycają luksusowym wzornictwem, którego nie sposób pomylić. Zegarki Maserati są gwarantem ponadczasowości, która widoczna jest w analogowym systemie wskazywania czasu. Cyferblaty są nowoczesne i bogato zdobione. Większość modeli wzbogacona została o subtarcze. Każdy zegarek Maserati napędzany jest przez mechanizm kwarcowy. Włoska biżuteria zaliczana jest do prestiżowej i precyzyjnej. Kolekcja Maserati Competizione ma stalowe bransolety, które wykonane zostały z różnej wielkości ogniw.

FILTRY0

Maserati Comperizione – włoskie wzornictwo dla Niej i dla Niego 

Cyferblat w czasomierzach Maserati Comperizione jest gładki i jednokolorowy. Elegancji i szyku nadają mu krótkie indeksy oraz smukłe wskazówki. Podkreśleniem prestiżowego wzornictwa jest charakterystyczny trójząb, który został umieszczony przy godzinie 12. Zegarki Maserati mają ciekawą kopertę o nieregularnej strukturze, która idealnie łączy się z klasyczną tarczą. Wspólnym mianownikiem czasomierzy Maserati i motoryzacji jest precyzja. Każdy element jest doskonały, a kwarcowy mechanizm gwarantuje dokładne działanie całego systemu. Włoska marka od lat dowodzi, że jej produkty należą do światowej czołówki. 

Zegarek Maserati COMPETIZIONER 8853100020

Zegarek Maserati – prestiżowa i efektowna propozycja na każdy dzień 

Zegarek Maserati COMPETIZIONE R8853100503

Biżuteryjny charakter zegarków Maserati wyrażony został między innymi w stalowych bransoletach. Wykorzystanie ogniw jest gwarancją wytrzymałości, a połączenie kilku odcieni tworzy niesamowity wzór. Zegarki Maserati zachwycają eleganckim wykończeniem i drobnymi detalami. Na cyferblacie widoczny jest mały, bardzo estetycznie wkomponowany datownik. Włoska marka postawiła na wysoką jakość w połączeniu z nietuzinkowym wzornictwem. Modele Maserati Comperizione mają zapięcie zatrzaskowe z zabezpieczeniem, dzięki czemu doskonale trzymają się na nadgarstku. Luksusowa biżuteria marki Maserati jest idealnym dodatkiem do eleganckich stylizacji. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Maserati dostępną w naszej ofercie!