Świąteczne promocje 2022 do -70%

Zegarki Maserati Competizione

Zegarki Maserati Competizione

Propozycje Maserati zachwycają luksusowym wzornictwem, którego nie sposób pomylić. Zegarki Maserati są gwarantem ponadczasowości, która widoczna jest w analogowym systemie wskazywania czasu. Cyferblaty są nowoczesne i bogato zdobione. Większość modeli wzbogacona została o subtarcze. Każdy zegarek Maserati napędzany jest przez mechanizm kwarcowy. Włoska biżuteria zaliczana jest do prestiżowej i precyzyjnej. Kolekcja Maserati Competizione ma stalowe bransolety, które wykonane zostały z różnej wielkości ogniw.

czytaj więcej

Maserati Comperizione – włoskie wzornictwo dla Niej i dla Niego 

Cyferblat w czasomierzach Maserati Comperizione jest gładki i jednokolorowy. Elegancji i szyku nadają mu krótkie indeksy oraz smukłe wskazówki. Podkreśleniem prestiżowego wzornictwa jest charakterystyczny trójząb, który został umieszczony przy godzinie 12. Zegarki Maserati mają ciekawą kopertę o nieregularnej strukturze, która idealnie łączy się z klasyczną tarczą. Wspólnym mianownikiem czasomierzy Maserati i motoryzacji jest precyzja. Każdy element jest doskonały, a kwarcowy mechanizm gwarantuje dokładne działanie całego systemu. Włoska marka od lat dowodzi, że jej produkty należą do światowej czołówki. 

Zegarek Maserati COMPETIZIONER 8853100020

Zegarek Maserati – prestiżowa i efektowna propozycja na każdy dzień 

Zegarek Maserati COMPETIZIONE R8853100503

Biżuteryjny charakter zegarków Maserati wyrażony został między innymi w stalowych bransoletach. Wykorzystanie ogniw jest gwarancją wytrzymałości, a połączenie kilku odcieni tworzy niesamowity wzór. Zegarki Maserati zachwycają eleganckim wykończeniem i drobnymi detalami. Na cyferblacie widoczny jest mały, bardzo estetycznie wkomponowany datownik. Włoska marka postawiła na wysoką jakość w połączeniu z nietuzinkowym wzornictwem. Modele Maserati Comperizione mają zapięcie zatrzaskowe z zabezpieczeniem, dzięki czemu doskonale trzymają się na nadgarstku. Luksusowa biżuteria marki Maserati jest idealnym dodatkiem do eleganckich stylizacji. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Maserati dostępną w naszej ofercie!