Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Maserati Potenza

12wyniki

 Zegarki Maserati Potenza

Maserati to włoska firma, która od 1914 roku zajmuje się produkcją wysokiej klasy samochodów wyścigowych. Sukces firmy na rynku motoryzacyjnym zmobilizował właścicieli firmy do stworzenia linii zegarków sygnowanych logo Maserati.   

FILTRY0

Zegarek Maserati Potenza – idealny czasomierz dla fana motoryzacji 

Zegarki Maserati Potenza wyróżnia niebanalny wygląd. Każdy element zegarka jest wyjątkowy i unikatowy. Niepowtarzalny design uzupełnia wielkie logo marki Maserati znajdujące się na tarczy. Część elementów zegarka została poddana termicznej obróbce PVD, dzięki czemu uzyskały piękny złoty kolor. Warstwa złota w zegarkach Maserati Potenza jest niezwykle odporna na ścieranie i zarysowania, dzięki czemu przez długi czas będzie on wyglądał jak nowy. Zegarki Maserati Potenza chroni wysokiej jakości, utwardzone szkło mineralne. 

Zegarek Maserati POTENZA R8853108005

Włoska dusza zegarków Maserati Potenza 

Zegarek Maserati POTENZA R8821108039

Zegarki Maserati Potenza zostały zaprojektowane we Włoszech przez projektantów jednego z najlepszych biur projektowych. Ich niebanalny wygląd sprawia, że przykuwają uwagę i nie przypominają modeli zegarków innych producentów. Za precyzyjne odmierzanie czasu w zegarkach Maserati Potenza odpowiadają wysokiej klasy mechanizmy automatyczne i kwarcowe. Wybór mechanizmu zależy od preferencji klienta. Zegarki Maserati Potenza posiadają dwa rodzaje mocowań do nadgarstka. Zegarek może być noszony na pasku z włoskiej skóry bądź na bardzo wygodnej bransolecie typu mesh, która wykonana jest ze stali szlachetnej. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Maserati!