Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Maserati Traguardo

16wyniki

Zegarki Maserati Traguardo

Zegarki Maserati Traguardo wyróżniają się dzięki efektownej stylistyce, między innymi nietuzinkowym tarczom. Każdy model w miejscu godziny dwunastej ma charakterystyczny trójząb, który jest symbolem marki. Zegarki Traguardo Maserati mają skórzane paski lub stalowe bransolety. Oba rodzaje są wytrzymałe i eleganckie. Każdy zegarek Maserati Traguardo jest wodoszczelny. Producent gwarantuje szczelność do 100 m. Oznacza to, że możesz bez obaw pływać ze swoim czasomierzem na nadgarstku. 

FILTRY0

Maserati Traguardo – włoski design w prestiżowym wydaniu 

Sportowy styl czasomierzy widoczny jest na ich tarczach. Dodatkowe subtarcze uzupełniają wygląd zegarków Maserati Traguardo. Każdy z nich pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki mają kształt rombu, przez co podkreślone są eleganckie elementy. Wbudowany stoper przyda się każdemu, kto trenuje biegi i często musi mierzyć swoje osiągnięcia. Niektóre modele Traguardo Maserati mają neobrite. Pomaga on w odczytaniu godziny w ciemności. Wystarczy krótkie naświetlenie powłoki świetlnej, aby zegarek świecił w po zmroku. Czasomierze mają również datownik, który pokazuje aktualny dzień miesiąca.  

Zegarek Maserati TRAGUARDO R8871612008 zegarek męski na brązowym skórzanym pasku z chronografem i stoperem

Zegarek Maserati Traguardo – precyzyjny i stylowy dodatek na każdy dzień 

Zegarek Maserati TRAGUARDO R8873612031 zegarek męski w sportowym stylu na czarnej bransolecie mesh z chronografem, datownikiem i stoperem

W produkcji bransolet została wykorzystana wysokiej jakości stal. Jej kolor jest zawsze wyrazisty i nie wyciera się. Dzięki temu zegarki Traguardo Maserati wyglądają zawsze wyjątkowo. Ogniwa tworzą trwałą konstrukcję, która doskonale podkreśla i uzupełnia wybrane stylizacje. Modele Maserati Traguardo na bransolecie mesh idealnie układają się na nadgarstku. Mają zapięcie typu G-Link, które pozwala na dopasowanie długości bransolety do obwodu ręki. Każda bransoleta ma taki sam kolor jak koperta oraz wskazówki. Dzięki temu całość jest spójna i prezentuje się klasycznie. W ofercie są zegarki Traguardo Maserati w odcieniach złota, czerni i srebra. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Maserati dostępną w naszej ofercie!