Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Citizen Damskie na pasku

20wyniki

Zegarki Citizen Damskie na pasku

 
Citizen to jeden z największych producentów zegarków na świecie i firma, która wniosła w świat zegarmistrzostwa ogromny wkład. Zegarki damskie Citizen zaopatrzone są w mechanizmy reprezentujące najnowsze technologie. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych, opatentowanych przez firmę Citizen, jest Eco-Drive, która polega na przetwarzaniu energii pozyskanej ze światła słonecznego w energię elektryczną, wprawiającą w ruch kryształy kwarcu odpowiadające za dokładny pomiar czasu. 

FILTRY0

Zegarki damskie Citizen – wyjątkowa stylistyka i nowoczesna technologia 

Nowoczesna technologia w zegarkach damskich Citizen została ukryta w pięknie wykończonych kopertach ze stali szlachetnej, którą charakteryzują znakomite właściwości antyalergiczne. 

Niewielki rozmiar zegarków damskich Citizen sprawia, że leżą idealnie na każdym nadgarstku. Dodatkowo, każdy zegarek wyposażony jest w znakomitej jakości pasek ze skóry naturalnej, którego wewnętrzną część stanowi miły w dotyku materiał. 

Zegarek Citizen Solar ClassicZnakomita precyzja zegarków Citizen 

Wszystkie zegarki Citizen damskie wyposażone są w in-housowe mechanizmy wyprodukowane w Japonii. Doświadczenie w produkcji czasomierzy oraz słynna japońska precyzja sprawiają, że zegarki Citizen należą do grona najdokładniejszych czasomierzy dostępnych na rynku. 

Zegarek Citizen Classic

Zegarek damski Citizen na pasku charakteryzuje wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów. 

Polerowane indeksy, ryflowane tarcze i pięknie wykończone wskazówki to cechy, dzięki którym zegarki te cieszą się niesłabnącą popularnością i sięgają po nie kobiety na całym świecie. 


Sprawdź całą kolekcję zegarków Citizen dostępną w ofercie!