TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Citizen Damskie na pasku

Klasyczne i eleganckie zegarki Citizen damskie są niezwykle popularne. Ich precyzyjne wykonanie i ponadczasowy design zachwycą każdą kobietę. Jasne i przejrzyste tarcze ułatwiają odczytanie godziny. Zegarki damskie Citizen pokazują czas w sposób tradycyjny. Ich wskazówki są proste i w większości modeli zaostrzone na końcach. Taki wygląd sprawia, że zegarek damski Citizen jest minimalistyczny. W ofercie japońskiego producenta można znaleźć okrągłe i prostokątne koperty. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości stali, z której nie ściera się kolor. Dzięki temu zegarki Citizen damskie na pasku zawsze prezentują się wyjątkowo. 

czytaj więcej

Zegarki damskie Citizen – wyjątkowa stylistyka i japońska jakość 

Komfort podczas noszenia czasomierzy gwarantują skórzane paski. Materiał ten dopasowuje się do kształtu nadgarstka, zapewniając wygodę użytkowania czasomierza. Zegarki Citizen damskie na pasku zapinane są klasyczną sprzączką. Jej kolor został dopasowany do koperty, przez co całość jest spójna. Paski szyte są nicią o takim samym kolorze, co materiał. Wszystkie zegarki damskie Citizen mają zaokrąglone wykończenia. Czasomierze wyglądają więc lekko i delikatnie. Zegarek damski Citizen – ponadczasowy szyk i elegancja  

Japońskie czasomierze w większości mają tarcze w kolorze bieli. Dzięki temu zegarki Citizen damskie są przejrzyste. Niektóre tarcze zostały wykonane z masy perłowej o nieregularnej fakturze, zmieniającej kolory w zależności od kąta padania światła. Takie czasomierze przypadną do gustu paniom, które cenią efektowne dodatki. Kilka modeli na tarczy ma diamenty. Podkreślają one szyk i elegancję proponowanych przez Casio damskich modeli. Wskazówki dopasowane są kolorystycznie do reszty elementów tak, aby cały design był spójny i każdy zegarek prezentował się wyjątkowo. Godziny zostały oznaczone tradycyjnymi cyframi lub prostymi indeksami w postaci kresek. W niektórych modelach nie ma żadnych symboli. Zegarki te prezentują się równie stylowo i nietuzinkowo.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Citizen dostępną w naszej ofercie!