Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Citizen na bransolecie

Zegarki Citizen na bransolecie to biżuteryjne modele, prezentujące najwyższej jakości japońskie zegarmistrzostwo. Ponadczasowe wzornictwo wraz z niezawodnymi mechanizmami sprawia, że czasomierze tego brandu należą do jednych z najchętniej wybieranych produktów.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 205 produktów

Wykonanie zegarków Citizen na bransolecie

Japońska marka Citizen proponuje zegarki na bransolecie klasycznej oraz typu mesh. W zależności od modelu wykonane są one ze stali szlachetnej bądź też tytanu. W tym drugim przypadku wykorzystywana jest autorska innowacja marki Citizen - Super Titanium ™, która polega na specjalnym utwardzaniu powierzchni bransolety. W ten sposób osiągnięta zostaje 5-krotna twardość stali, cechująca się jednocześnie bardzo dużą lekkością. Dzięki temu zegarek pozostaje bardzo odporny na różnego rodzaju korozje w codziennych warunkach i nie powoduje poczucia zmęczenia nawet po całym dniu noszenia go na ręce. Warto ponadto zauważyć, że tytan jest w pełni hipoalergicznym materiałem, co sprawia, że mogą go użytkować osoby z objawami uczulenia na nikiel.
Wykonanie zegarków Citizen na bransolecie

Zapięcie zegarków Citizen na bransolecie

Zapięcie zegarków Citizen na bransolecie
Zegarki Citizen na bransolecie wyposażone są w zapięcia zatrzaskowe, motylkowe oraz G-link. Ich dobór do modelu podyktowany jest strukturą oraz wyglądem bransolety. Sprawia to, że każdy zegarek tworzy spójną wizualną całość, przy zachowaniu bezpieczeństwa użytkowania. Większość bransolet posiada klasyczne mocowanie przy pomocy teleskopów. Maksymalny obwód przy zegarkach damskich wynosi 19 cm, natomiast przy zegarkach męskich 22 cm.

Zegarki Citizen na bransolecie klasycznej

Zegarki Citizen na bransolecie klasycznej wykonane są z pełnych ogniw. Ich układ jest bardzo zróżnicowany i występuję w wielu wariantach. Jedne z nich łączone są pionowo, a inne poziomo. Podobnie rzecz ma się z samą wielkością ogniw, która w większości przypadków pozostaje różna. W portfolio brandu spotkamy gładkie, polerowane bransolety oraz szczotkowane. Bez względu na dokonany wybór możemy być pewni, że zegarki sprawdzą się we wszystkich sytuacjach dnia codziennego. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą tutaj swój wymarzony model, który posłuży im przez długi czas.
Zegarki Citizen na bransolecie klasycznej

Zegarki Citizen na bransolecie mediolańskiej

Zegarki Citizen na bransolecie mediolańskiej
Zegarki Citizen na bransolecie mesh wybierają osoby poszukujące biżuteryjnych i bardziej subtelnych modeli. Gęsta plecionka przypominająca swoją formą siateczkę bardzo dobrze przylegając do nadgarstka, a dzięki specjalnej konstrukcji umożliwia samodzielne dopasowanie jej obwodu do naszej ręki. Choć jest bardzo lekka, to pozostaje odporna na zarysowanie oraz zerwanie. W sposób szczególny będzie pasować do wszystkich smart casualowych stylizacji, w tym do pracy lub na wieczorne spotkanie towarzyskie. Zegarki Citizen na bransolecie typu mesh schowają się pod mankietem koszuli, a także z powodzeniem zastąpią tradycyjną biżuterię.