TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Citizen Damskie na bransolecie

Kobiety cenią piękne dodatki. Często biżuterię dobierają do stylizacji w danym dniu. Zegarki Citizen damskie na bransolecie ze stali to jedne z popularniejszych kobiecych dodatków. Ich pięknie plecione bransolety przypadną do gustu najbardziej wymagającym. Zegarki Citizen damskie mają okrągłe stalowe koperty w większości w kolorze srebrnym lub złotym. Dla kobiet lubiących efektowną, błyszczącą biżuterię wyprodukowano zegarek damski Citizen z kopertą ozdobioną cykoriami lub kryształkami Swarovskiego. 

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Citizen damskie na bransolecie w różnym stylu 

Japoński producent postarał się, aby każda kobieta miała szeroki wybór modeli. W kolekcji czasomierzy znajdą się takie na bransoletach klasycznych z zapięciem motylkowym, które jest praktyczne i bezpieczne. Dla kobiety szukającej nietuzinkowych wzorów stworzono zegarek damski Citizen z bransoletą z wypustkami dookoła, która przypomina kwiat obtaczający nadgarstek. Czasomierze mają również bransolety w dwóch kolorach, zazwyczaj jest to złoty i srebrny. Dla szukających prostoty sprawdzi się zegarek na bransolecie z zapięciem G-Link. Pozwala ono na samodzielną regulację długości, dlatego nawet najszczuplejsze nadgarstki mogą być ozdobione pięknym dodatkiem.Zegarki Citizen damskie na bransolecie – klasa i ekologia w jednym 

Dbanie o środowisko to jeden z obowiązków każdego człowieka. Każda proekologiczna działalność może sprawić, że planeta będzie mniej zanieczyszczona. Kierujący się tym producent czasomierzy wykorzystał mechanizm solar w swoich modelach. Zegarki Citizen damskie zasilane są przy pomocy wbudowanych paneli słonecznych na tarczy. Wykorzystują one dowolne źródło światła do działania, dzięki temu nie są potrzebne żadne baterie. Bardziej świadomych konsumentów zainteresuje wykorzystany kaliber Citizen Eco-Drive.

Zobacz wszystkie zegarki damskie Citizen dostępne w naszej ofercie!