Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Citizen Damskie na bransolecie

50wyniki

Zegarki Citizen Damskie na bransolecie

Citizen to jeden z czołowych producentów zegarków. Zegarki damskie Citizen na bransolecie to znakomita propozycja dla kobiet ceniących uniwersalne piękno połączone z nowoczesną technologią. Do wyboru jest kilkadziesiąt modeli, różniących się od siebie wielkością koperty, kolorem powłok, kolorem tarczy i zdobieniem.

FILTRY0

Zegarki Citizen damskie na bransolecie – znakomita jakość i design 

 

Wśród zegarków damskich Citizen na bransolecie największe wrażenie robią modele z pozłacanymi metodą PVD kopertami. Zastosowanie metody PVD gwarantuje niską ścieralność materiału kryjącego, a także wysoką estetykę pozłacanej powierzchni. W niektórych modelach, w miejscu indeksów, znajdują się pięknie szlifowane kryształy Swarovskiego, które mienią się w zależności od kąta padania światła. Podobne wrażenie powoduje zastosowanie tarcz wykonanych z masy perłowej. Jej struktura powoduje, że tarcze mienią się dziesiątkami różnych kolorów. Bransolety, w które zaopatrzone są zegarki damskie Citizen, są wykonane z wysokiej klasy stali szlachetnej. Stal szlachetna 316L to gwarancja znakomitych właściwości antyalergicznych oraz odporności na panujące warunki zewnętrzne.

Zegarek Citizen Solar Classic Sapphire Titanium EW2506-81Y

Zegarki Citizen damskie – uniwersalne piękno i nowoczesna technologia 

Zegarek Citizen Solar Classic FE1220-89L

Zdecydowana większość zegarków damskich Citizen na bransolecie posiada mechanizm Eco-Drive. Citizen jest pionierem i potentatem w produkcji mechanizmów pozwalających pozyskiwać energię ze światła. Zegarek damski Citizen wyposażony w mechanizm Eco-Drive posiada akumulator o znakomitej żywotności, który ładowany jest za pomocą światła słonecznego. Miniaturowe panele słoneczne znajdujące się pod tarczą przetwarzają energię świetlną w energię elektryczną, dzięki czemu zegarek będzie służył przez wiele lat bez konieczności wymiany baterii. Zaawansowana technologia i wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji czasomierzy sprawiają, że zegarki damskie Citizen są wykonane sposób perfekcyjny, z materiałów, które gwarantują, że zegarek posłuży przez długie lata. 


Sprawdź całą kolekcję zegarków Citizen!