Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Citizen Męskie na pasku

81wyniki

zegarek Citizen męski na pasku w kolorze brązowym i niebieską tarczą

Zegarki męskie Citizen na pasku powstały z myślą o mężczyznach ceniących klasykę i elegancję. Firma Citizen od wielu lat produkuje czasomierze, które stały się synonimem jakości i zaawansowanej technologii. Dlatego w kolekcji zegarków męskich Citizen znajdują się modele zaopatrzone w szereg przydatnych funkcji. Jedną z najpopularniejszych występujących w zegarkach Citizen na pasku jest funkcja chronografu, pozwalająca rejestrować czas z dokładnością do 1/10 sekundy. 

FILTRY0

Klasyczne zegarki Citizen męskie – elegancja i funkcjonalność 

Część modeli zegarków męskich Citizen na pasku została wyposażona w funkcję Radio Controlled, która sprawia, że zegarek za pomocą fal radiowych łączy się z jednostkami odpowiedzialnymi za przekazywanie dokładnego odczytu wskazania zegara atomowego. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej technologii zegarek męski Citizen jest jednym z najdokładniejszych zegarków na świecie. W ofercie marki Citizen dostępne są również zegarki zaopatrzone w tradycyjne mechanizmy automatyczne. Będą one idealnym wyborem dla mężczyzn ceniących tradycyjną sztukę zegarmistrzowską. 

Zegarek Citizen Solar Sapphire Radio Controlled AT9036-08E

Zegarki męskie Citizen na pasku - w zgodzie z naturą 

Zegarek Citizen Solar Classic Sapphire BM7108-22L zegarek męski z mechanizmem solarnym

Ekologia staje się niezwykle ważna w życiu każdego z nas. Dlatego firma Citizen stworzyła mechanizm Eco-Drive. Ta zaawansowana technologia wykorzystuje każde źródło światła do ładowania specjalnego akumulatora. Dzięki miniaturowym panelom solarnym umieszczonym pod tarczą, energia świetlna przetwarzana jest w energię elektryczną, którą kumuluje specjalne ogniwo znajdujące się wewnątrz mechanizmu. Jest ono długowieczne, co oznacza, że zegarek posłuży przez lata bez konieczności wymiany baterii. Równie ekologiczne są mechanizmy automatyczne, które zasilane są wyłącznie ruchem kinetycznym. Nie potrzebują one energii elektrycznej, a do ich pracy potrzeba wyłącznie ruchu nadgarstka. Znakomita jakość wykonania i długowieczność zegarków Citizen męskich na pasku sprawia, że są one często wybierane przez klientów.

Sprawdź całą kolekcję Citizen