TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Citizen Męskie na pasku

Zegarki Citizen męskie to dodatki wyróżniające się swoimi kopertami i tarczami. Przyciski do kontrolowania różnych funkcji czasomierzy nadają im nowoczesności. Każdy zegarek męski Citizen ma piękną tarczę, zazwyczaj niezwykle bogatą. Czasomierze mają datownik, chronograf, stoper, a niektóre nawet wysokościomierz i kompas, dlatego ich tarcze zwracają uwagę innych. Zegarki męskie Citizen na pasku ze skóry naturalnej są wygodne i funkcjonalne. Skóra naturalna to materiał, który dopasowuje się do nadgarstka, dzięki czemu czasomierz jest prawie niewyczuwalny na dłoni. 

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Klasyczne zegarki Citizen męskie 

Dla mężczyzn szukających mniej rozbudowanych tarczy znajdą się klasyczne czasomierze. Klasyka podkreślona jest prostymi tarczami w kolorze białym lub czarnym. Zegarki Citizen męskie pokazują czas przy pomocy wskazówek. Większość czasomierzy nie ma cyfr, tylko same kreski w miejscach opowiadających godzinie. Dzięki temu zachowany jest minimalizm, który docenią wymagający mężczyźni. Wskazówki są proste z ostrym zakończeniem, co przekłada się na łatwość w odczytaniu czasu. Paski w stonowanych kolorach, takich jak czarny, brązowy i granatowy, tworzą elegancką całość. Zegarki męskie Citizen na pasku pasują do każdej stylizacji. 


Zegarki męskie Citizen na pasku w zgodzie z naturą 

Ekologia staje się niezwykle ważna w życiu każdego z nas. Coraz częściej chcemy kupować produkty wspierające dbanie o środowisko. Taki jest każdy zegarek męski Citizen. Japoński producent wykorzystał panele słoneczne w tarczy, które pobierają energię z dowolnego źródła światła. Kaliber Citizen Eco-Drive nie potrzebuje baterii ani cyklicznego nakręcania. Solar to typ mechanizmu, który staje się coraz bardziej popularny i z pewnością wspiera ekologię. 

Zobacz wszystkie zegarki męskie Citizen dostępne w naszej ofercie!