Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Złote zegarki Citizen

24wyniki
Zegarki Citizen złoteJapońska myśl techniczna spotyka się z eleganckim i ponadczasowym stylem, czego efektem są złote zegarki Citizen. Odkryj modele idealne dla każdego miłośnika złotego koloru.
pokaż więcej
FILTRY0
Citizen zegarek złoty

Jaki złoty zegarek Citizen wybrać?

Przy wyborze zegarka należy kierować się zarówno osobistym gustem, jak i tym w jaki sposób chcemy użytkować produkt. Jeżeli chcemy podkreślić jego elegancję warto wybrać wariant na skórzanym pasku.

Sprawdzi się on idealnie jako zegarek do garnituru i formalnych stylizacji. Modele na bransolecie, niezależnie od jej rodzaju, wprowadzają biżuteryjny akcent w całość projektu, nadając mu nieco luźniejszego odbioru.

W portfolio marki Citizen znajdziemy kwarcowe i solarne złote zegarki. Obydwa z nich są niezwykle dokładne, ale każdy ma zarówno wady, jak i zalety. Kwarcowe modele nie wymagają żadnej regulacji, dzięki czemu nie musimy pamiętać o nakręcaniu zegarka.

Jednak czas działania baterii kwarcowej wynosi średnio 2 lata, co jest wynikiem 3 krotnie mniejszym, niż w solarnych odpowiednikach. Aby wprowadzić solarny mechanizm w ruch należy zadbać o odpowiednią ekspozycję jego tarczy na światło. W praktyce oznacza to średnio 2-3 godziny w ciągu dnia, kiedy zegarek nie powinien być schowany pod rękawem.

Zegarek Citizen BI5002-57P
Złoty damski zegarek Citizen Eco-Drive elegance

Damskie złote zegarki Citizen - definicja piękna

Producent w tych modelach starał się przedstawić kwintesencję kobiecego piękna w formie zegarka. Rozmiar kopert rzadko przekracza 30 mm szerokości, dzięki czemu modele nie przytłaczają swoim rozmiarem, a subtelnie podkreślają kobiecy nadgarstek. Tarcze zegarków wykonane z masy perłowej sprawiają, że każdy model jest wyjątkowy, a patrząc na nią pod różnym kątem mieni się nieco innymi barwami. W połączeniu z cyrkoniami otrzymujemy biżuteryjny dodatek, którego nie powstydziłaby się Marilyn Monroe.

Citizen zegarek damski złoty dostępny jest także w minimalistycznych wersjach, w których tarcze posiadają tylko niezbędne elementy. Jest to idealna propozycja dla Pań, szukających ponadczasowego zegarka.

Złoty zegarek męski Citizen - elegancka męskość

Citizen zloty meski może być zarówno elegancki i funkcjonalny, czego dowodem są modele wyposażone w liczne udogodnienia. Najczęściej spotykaną funkcją jest okienko datownika, pozwalające z łatwością sprawdzić aktualny dzień miesiąca bez potrzeby wyciągania telefonu.

Oprócz tego znajdziemy tu zegarki z chronografem i tachometrem odznaczające się licznymi wskazaniami na tarczy. Taka sportowa elegancja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego trybu życia.

Zegarek Citizen na złotej bransolecie z czarną tarczą
Zegarek Citizen z elementami w kolorze złota
Citizen, jako marka z ponad stuletnim doświadczeniem w produkcji zegarków, nieustannie dąży do doskonałości. Dlatego kupując Citizen zegarek męski złoty możesz mieć pewność najwyższej jakości i wytrzymałości Twojego czasomierza.