Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Lacoste na pasku

97wyniki

Zegarki Lacoste to idealna propozycja dla osób pragnących połączyć sportowy i elegancki styl.Czasomierze inspirowane tenisem ziemnym stały się synonimem szyku w każdych okolicznościach. Z powodzeniem sprawdzą się one podczas ćwiczeń, jak i w sytuacjach dnia codziennego.

czytaj więcej
FILTRY0

Jaki zegarek Lacoste na pasku wybrać?

Sygnowane logiem krokodyla zegarki Lacoste na pasku stworzyły własny, niepowtarzalny styl. Różnorodność modeli pozwala nam wybrać zegarek, który w pełni spełni nasze potrzeby i wymagania. Znajdziemy tutaj czasomierze zawieszone na paskach ze skóry naturalnej lub tworzywa sztucznego. Zapinane są na sprzączkę wykonaną ze stali nierdzewnej, dodatkowo sygnowaną logiem. Paski w przypadku zegarków męskich będą mieć maksymalny obwód 20-24 cm, natomiast w damskich modelach 14-18 cm. Warto dodać, że występuje również kolekcja dziecięca Lacoste Kids, w której paski wraz z kopertą mogą osiągnąć objętość maksymalną 14 cm.
Jaki zegarek Lacoste na pasku wybrać?


Paski mocowane są na bolce wciskowe, nazywane też bolcami sprężynowymi — przytwierdzają one pasek zegarka do koperty zegarka. Ze względu na klasyczne mocowanie są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany.


Zegarki Lacoste na pasku skórzanym

Zegarki Lacoste na pasku skórzanym
Zegarki Lacoste na pasku skórzanym zrobiono ze skóry cielęcej. Cechują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu mogą być użytkowane w codziennych warunkach. Znajdują się tutaj modele w klasycznych kolorach czerni,brązu, a także granatu, czy różu. Wśród nich natrafimy na gładkie egzemplarze, niekiedy z widocznymi jednolitymi przeszyciami. W niektórych modelach — głównie męskich, znajdziemy paski pokryte dodatkową warstwą materiału na zewnątrz. Damskie zegarki Lacoste na pasku skórzanym mają często ozdobnie fakturowaną powierzchnię. Tworzy ona dekoracyjne żłobienia, wpisując się w styl czasomierzy biżuteryjnych.

Zegarki Lacoste na pasku z tworzywa sztucznego

Paski zegarków Lacoste z tworzywa sztucznego wykonane są z wysokiej jakości silikonu. Gumowy materiał charakteryzuje się dużą elastycznością i rozciągliwością. Zapewnia to wysoki komfort użytkowania zegarka w sportowych warunkach. Dzięki odporności na wodę możemy z nim swobodnie pływać. W razie jakiegokolwiek zabrudzenia silikon pozostaje łatwy w czyszczeniu. Wystarczy przemyć go wodą lub przetrzeć wilgotną ściereczką.
Zegarki Lacoste na pasku z tworzywa sztucznego