Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Lacoste na bransolecie

Zegarki Lacoste na bransolecie

Zegarki Lacoste na bransolecie to biżuteryjne modele, wykonane z dużą dbałością o detale. Sygnowane logiem krokodyla czasomierze utrzymane są w nowoczesnym wzornictwie. Główną dekoracją staje się tutaj prostota.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 56 z 56 produktów

Zegarki Lacoste na bransolecie klasycznej

Wśród zegarków Lacoste na klasycznej bransolecie znajdziemy modele złożone z dużych ogniw, małych lub mieszanych. Złożone z wytrzymałych, stalowych elementów tworząc różnego rodzaju kompozycje. Ogniwa w zależności od modelu będą układane jedno pod drugą lub też w kilku rzędach. Całość mocowana jest do kopert za pomocą teleskopów, a ich maksymalny obwód  z kopertą wynosi od 16 do 22 cm. Ten typ bransolet prezentuje klasyczne wzornictwo, dopełniając wyglądu każdej stylizacji. Zapięcie motylkowe/zatrzaskowe z przyciskiem odblokowującym gwarantuje nam bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku, a także jego wygodne zakładanie i zdejmowanie.
Zegarki Lacoste na bransolecie klasycznej

Zegarki Lacoste na bransolecie mediolańskiej

Zegarki Lacoste na bransolecie mediolańskiej
Zegarki Lacoste na bransolecie mediolańskiej zwanej także bransoletą mesh, to niezwykle biżuteryjne i subtelne modele. Wraz z kopertą osiąga ona obwód od 16 do 22cm. Gęsta plecionka z najwyższej jakości stali zaprojektowane jest w taki sposób, by uzyskać aksamitny efekt na jednolitej powierzchni. Powstała w ten sposób siateczkowa struktura, cechuje się uniwersalnym wyglądem. Zachowuje ona dużą lekkość i wygodę w użytkowaniu, przez co chętnie wybierana jest do zegarków noszonych na co dzień. Jej poręczność gwarantuje zapięcie typu G-Link pozwalające na samodzielne dopasowanie bransolety do nadgarstka. Zapięcie sygnowane logo marki w postaci aligatora stanowi delikatny element dekoracyjny.