Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Lacoste Damskie na bransolecie

Zegarki Lacoste Damskie na bransolecie

Zegarki damskie Lacoste są niezwykle modnymi dodatkami na nadgarstek. Marka ceniona jest za minimalistyczne tarcze oraz wykorzystanie ciekawych połączeń kolorystycznych. Zegarki Lacoste damskie na bransolecie wykonanej ze stali są mocne i wytrzymałe. W kolekcji znajdują się popularne bransolety mesh oraz klasyczne połączenie ogniw. Dzięki temu każda kobieta może wybrać taki zegarek damski Lacoste, jaki najbardziej pasuje do jej stylu. Większość czasomierzy wykonano w stylu fashion z uwzględnieniem klasyki. Wśród dostępnych opcji są również nieco bardziej eleganckie zegarki damskie Lacoste oraz propozycje w stylu sportowym. 

czytaj więcej
Kategoria:

Zegarki Lacoste – damskie wzory na stylowych bransoletach 

Jedynymi z bardziej popularnych modeli są zegarki damskie Lacoste, które mają bransoletę wykonaną z ogniw. Jest to ukłon w stronę klasyki, a dodatkowo gwarancja trwałości. Mocne powiązanie ogniw o równej wielkości przekłada się trwałość czasomierza. Zapięcie motylkowe jest praktyczne i bezpieczne. Taka bransoleta nie rozepnie się samoistnie, a zakładanie i zdejmowanie czasomierza jest bardzo szybkie. Zegarki Lacoste damskie występują w kolorze srebrnym, złotym oraz różowym złocie. Niektóre modele łączą w sobie dwa lub więcej odcieni.

Zegarek Lacoste 2001031 zegarek damski na srebrnej bransolecie i tarczy w kolorze różowym z logo marki po prawej stronie

Zegarek damski Lacoste – zachwyca minimalistyczną tarczą przykuwającą uwagę  

Zegarek Lacoste CANNES 2001127 damski zegarek na srebrnej bransolecie mesh z kopertą w kolorze złotym i srebrną tarczą

Tarcza to element, który pokazuje nam aktualną godzinę. Każdy zegarek damski Lacoste wykorzystuje analogowy wskaźnik czasu. Dzięki temu europejskie dodatki są ponadczasowe. Tarcze w prezentowanych czasomierzach są proste i minimalistyczne. W większości modeli zamiast cyfr wykorzystano proste indeksy w kolorze dopasowanym do koperty. Dzięki temu są bardzo wyraźne. Zegarki damskie Lacoste mają tarcze w kolorze srebrnym, czarnym, białym lub w odcieniach różowego złota. Niektóre są szare, beżowe oraz złote. Taka różnorodność pozwoli na dobranie idealnego czasomierza dla siebie. 

Sprawdź całą kolekcję zegarów Lacoste dostępną w naszej ofercie!