Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Contemporary

Zegarki Orient Star zostały stworzone dla wymagających klientów, którzy docenią kunszt wykonania poszczególnych elementów. A w zegarkach męskich Orient Star Contemporary jest co podziwiać - począwszy od bransolety, a skończywszy na tarczy.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 64 produktów

Orient Star Contemporary – prestiżowe japońskie zegarki dla Niej i dla Niego 

 
Bransolety zegarków Orient Star Contemporary zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, która ma znakomite właściwości antyalergiczne i ponadprzeciętną odporność na działanie czynników zewnętrznych. Tego samego rodzaju stali użyto w pięknie wykończonych kopertach zegarków Orient Star. Posiadają one system uszczelnień, gwarantujący każdemu zegarkowi wodoszczelność wynoszącą 100M. Wartość ta pozwala na swobodne pływanie w wodzie, bez konieczności zdejmowania zegarka. Modele Orient Star Contemporary posiadają niezwykle bogato zdobione tarcze. Część z nich została wykonana techniką szlifu słonecznego, który sprawia, że jej odcień zmienia się w zależności od kąta padania i rodzaju światła. Kunsztownie wykonaną tarczę chroni od góry szkło szafirowe pokryte silną warstwą antyrefleksyjną. 

 

Zegarek Orient FEU00008BW Contemporary

Zegarek Orient Star – elegancja i perfekcja na lata  

Zegarek Orient Contemporary Mechanical Automatic

Zegarki Orient Star Contemporary zostały zaprojektowane tak, by ich wygląd przez wiele lat nie tracił na atrakcyjności. Ponadczasowa elegancja i materiały gwarantują, że nawet po kilkudziesięciu latach modele tej marki będą wyglądać elegancko i nowocześnie. Prestiż zegarka nie opiera się tylko na wyglądzie, lecz także mechanizmie. Zegarki Orient Star Contemporary wyposażono w mechanizmy in-housowe, czyli produkowane w tej samej fabryce, w której powstają pozostałe elementy zegarka. Mechanizmy automatyczne Orient Star charakteryzuje niezwykła precyzja, znakomita kultura pracy oraz bardzo niska awaryjność. Na słowa uznania zasługuje również 50-godzinna rezerwa chodu, która pozwala odłożyć zegarek Orient Star na ponad dwie doby bez konieczności jego ponownego nakręcania. Zegarki Orient Star to gwarancja elegancji i perfekcji w odmierzaniu czasu przez lata. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Orient Star dostępną w naszej ofercie!