TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Orient Contemporary

Zegarki Orient to propozycja dla miłośników klasyki i elegancji. Większość stalowych kopert została zawieszona na bransolecie z tego samego materiału. Dla kobiet i mężczyzn wolących materiałowe paski odpowiedni będzie zegarek Orient na pasku wykonanym ze skóry naturalnej, która idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Większość zegarków Orient Contemporary zasilana jest automatycznym typem mechanizmu, oznacza to, że nie potrzebuje baterii ani cyklicznego nakręcania. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Orient na każdą okazję 

W kolekcji każdej kobiety i mężczyzny powinien znajdować się model zegarka, który będzie pasował na każdą okazję. Dla osób nieposiadających jeszcze swojego ideału idealnym zakupem będzie zegarek Orient z kolekcji klasycznej. Tarcze czasomierzy zabezpieczone są szkłem mineralnym lub szafirowym. Pierwsze z wymienionych ma 5 punktów w skali Mohsa, a drugie aż 9, co przekłada się na wysoką ochronę przed pęknięciami i stłuczeniami. Japońskie zegarki Orient pokazują czas w tradycyjny sposób, przy użyciu mechanizmu wskazówkowego, dlatego są to czasomierze na każdą okazję. Ponadczasowy styl z zegarkiem Orient 

Czasomierz, który posłuży nam przez wiele lat to doskonała inwestycja. Pożądaną cechą jest nie tylko dobra jakość, ale również styl zegarka pasujący przez wiele sezonów. Wybierając zegarki Orient Contemporary masz pewność, że ich wygląd przykuje uwagę innych nawet za kilka czy kilkanaście lat. Dodając grawer na naszej stronie zegarki.net sprawisz, że czasomierz stanie się unikalny oraz może zostać rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Orient!