Zegarki Orient Damskie na bransolecie

Zegarki Orient Damskie na bransolecie

Zegarki damskie Orient na bransolecie to niezwykle eleganckie czasomierze, które charakteryzuje ponadczasowa elegancja. Tarcze zegarków dostępne są w wielu konfiguracjach, różniących się kolorem, indeksami, rodzajem wskazówek oraz liczbą komplikacji. Wszystkie zachowują przy tym czytelność charakterystyczną dla klasycznych eleganckich zegarków. Niektóre modele posiadają w miejscu indeksów godzinowych pięknie oszlifowane cyrkonie, inne natomiast przybrały formę cyfr rzymskich i arabskich.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0

Zegarki damskie Orient – japońska jakość w eleganckim, kobiecym wydaniu 

Część modeli zegarków damskich Orient posiada komplikację wskazania czasu 24-godzinnego, która przybrała formę okienka z wyświetlającymi się symbolami słońca i księżyca. Komplikacja ta wygląda zjawiskowo i nadaje zegarkowi prestiżowego wyglądu. Zegarki Orient damskie wyposażone są w znakomitej jakości mechanizmy automatyczne, które dzięki swej precyzji i wytrzymałości określane są od dziesięcioleci jako kultowe. Wszystkie mechanizmy produkowane są z najwyższą starannością, gwarantującą długą i bezproblemową pracę. 

Zegarek Orient The Sun & Moon RA-KB0005E00B zegarek damski na bransolecie z fazami księżyca

Zegarek damski Orient na bransolecie – uniwersalny wybór klasycznej kobiety

Zegarek Orient RA-NB0102S10B damski zegarek na srebrnej bransolecie z automatycznym mechanizmem

Zegarki Orient damskie na bransolecie pasują do każdej stylizacji. Bransolety zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, charakteryzującej się właściwościami antyalergicznymi i zwiększoną odpornością na działanie słonej wody. Każda bransoleta posiada sygnowane zapięcie, ułatwiające jej rozpinanie i zapinanie. Smukłe koperty damskich zegarków Orient posiadają piękne szlify, a dodatkowo część z nich została ozdobiona złoconymi techniką PVD elementami. Technologia PVD gwarantuje niską ścieralność warstwy złota, dzięki temu zegarek będzie wyglądał zjawiskowo przez długie lata. Znakomita jakość wykonania i ponadczasowy styl zegarków Orient na bransolecie sprawia, że cieszą się one ogromną popularnością i są często wybierane przez kobiety na każdą okazję. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Orient dostępną w naszej ofercie!