Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Damskie na bransolecie

14wyniki

Zegarki Orient Damskie na bransolecie

Zegarki damskie Orient na bransolecie to niezwykle eleganckie czasomierze, które charakteryzuje ponadczasowa elegancja. Tarcze zegarków dostępne są w wielu konfiguracjach, różniących się kolorem, indeksami, rodzajem wskazówek oraz liczbą komplikacji. Wszystkie zachowują przy tym czytelność charakterystyczną dla klasycznych eleganckich zegarków. Niektóre modele posiadają w miejscu indeksów godzinowych pięknie oszlifowane cyrkonie, inne natomiast przybrały formę cyfr rzymskich i arabskich.

czytaj więcej

Zegarki damskie Orient – japońska jakość w eleganckim, kobiecym wydaniu 

Część modeli zegarków damskich Orient posiada komplikację wskazania czasu 24-godzinnego, która przybrała formę okienka z wyświetlającymi się symbolami słońca i księżyca. Komplikacja ta wygląda zjawiskowo i nadaje zegarkowi prestiżowego wyglądu. Zegarki Orient damskie wyposażone są w znakomitej jakości mechanizmy automatyczne, które dzięki swej precyzji i wytrzymałości określane są od dziesięcioleci jako kultowe. Wszystkie mechanizmy produkowane są z najwyższą starannością, gwarantującą długą i bezproblemową pracę. 

Zegarek Orient The Sun & Moon RA-KB0005E00B zegarek damski na bransolecie z fazami księżyca

Zegarek damski Orient na bransolecie – uniwersalny wybór klasycznej kobiety

Zegarek Orient RA-NB0102S10B damski zegarek na srebrnej bransolecie z automatycznym mechanizmem

Zegarki Orient damskie na bransolecie pasują do każdej stylizacji. Bransolety zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, charakteryzującej się właściwościami antyalergicznymi i zwiększoną odpornością na działanie słonej wody. Każda bransoleta posiada sygnowane zapięcie, ułatwiające jej rozpinanie i zapinanie. Smukłe koperty damskich zegarków Orient posiadają piękne szlify, a dodatkowo część z nich została ozdobiona złoconymi techniką PVD elementami. Technologia PVD gwarantuje niską ścieralność warstwy złota, dzięki temu zegarek będzie wyglądał zjawiskowo przez długie lata. Znakomita jakość wykonania i ponadczasowy styl zegarków Orient na bransolecie sprawia, że cieszą się one ogromną popularnością i są często wybierane przez kobiety na każdą okazję. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Orient dostępną w naszej ofercie!