TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Orient Damskie na bransolecie

Zegarki damskie Orient zostały stworzone w stylu klasycznym z elementami eleganckimi. Doskonale podkreślają kobiece stylizacje. Każdy zegarek damski Orient ma analogowy wskaźnik czasu. Wskazówki są zwężane ku końcowi, przez co odczytanie godziny jest bardzo łatwe. Tarcze są jednokolorowe, co przekłada się na dużą czytelność. Zegarki Orient damskie zachwycają również swoimi subtraczami, które pokazują fazy księżyca. Takie elementy są doskonałym urozmaiceniem dla biżuterii. Zegarki Orient damskie na bransolecie, która została wykonana z ogniw, są wytrzymałe, a jednocześnie ponadczasowe. 

czytaj więcej
Kategoria:

Zegarki damskie Orient – japońska jakość w eleganckim, kobiecym wydaniu 

Tarcze w czasomierzach japońskiej marki są proste, ale mają elementy, które potrafią zrobić wrażenie. Jednym z nich jest częściowo otwarta tarcza. Open heart pozwala na podziwianie fragmentu mechanizmu. Takie urozmaicenie przekłada się na niesamowity wygląd całego zegarka. Ciekawie prezentuje się również zegarek damski Orient z subtarczą, na której widać zmieniające się pory dnia i nocy. Ma ona obwódkę w takim samym kolorze jak wskazówki, przez co jest doskonale widoczna. Zegarki Orient damskie mają również datowniki. Małe kwadraty wycięte na traczy pokazują aktualny dzień miesiąca. 


Zegarek damski Orient – klasyczny design dla kobiet ceniących stylowe dodatki 

Sercem czasomierzy pochodzących z kraju kwitnącej wiśni jest automatyczny mechanizm. Zegarki damskie Orient napędzane są samoistnie przy każdym ruchu ręką. Nie musisz pamiętać o nakręcaniu ani o wymianie baterii. Na zjawiskowej tarczy zawsze będzie aktualna godzina. Stalowa koperta oraz szkło mineralne lub szafirowe skutecznie zabezpieczają zegarek. Wszystkie wykorzystane materiały są gwarancją długoletniego użytkowania czasomierza bez jakichkolwiek uszkodzeń. Zegarki Orient damskie na bransolecie ze stali mają zapięcie motylkowe, które nie rozepnie się samoistnie. 

Zobacz wszystkie zegarki Orient dostępne w naszej ofercie!