Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Orient na bransolecie

105wyniki

Zegarki Orient na bransolecie

Zegarki Orient na bransolecie to klasyka o sportowym charakterze. Japońskie czasomierze ze swoimi kolorowymi tarczami, staną się oryginalnym dodatkiem do każdej codziennej stylizacji. Nowoczesne podejście do wzornictwa oraz wysokiej jakości tworzywa sprawiają, że mamy do czynienia z absolutnie wyjątkowymi modelami.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Orient na bransolecie ze stali szlachetnej

Zegarki Orient na bransolecie
Zegarki Orient zawieszone zostały na bransolecie klasycznej lub mediolańskiej. Przyjmują one kolory srebra, czerni lub złota. Wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej, która nie rdzewieje i nie ulega odkształceniom. W zależności od modelu, bransolety posiadają zapięcie motylkowe lub G-Link, gwarantujące łatwe zdejmowanie i zakładanie zegarka z nadgarstka. Mocowanie do koperty odbywa się tutaj za pomocą klasycznych teleskopów. W kolekcji damskiej szerokość bransolety przy kopercie wynosi od 15 mm, a maksymalny obwód od 18 do 20 cm. W serii męskiej szerokość wynosi od 18 mm do 22 m, natomiast obwód od 20 cm do 21 cm.Zegarki Orient na bransolecie klasycznej

Zegarki Orient na bransolecie klasycznej zostały zbudowane z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Ustawione w segmentach, tworzą różnego rodzaju kompozycje. Niekiedy mniejsze elementy stają się centralną częścią bransolety, będąc otoczone przez większe ogniwa — lub na odwrót.
Zegarki Orient na bransolecie


Zegarki Orient na bransolecie
W zależności od ułożenia nabierają mocniejszego lub subtelnego charakteru. W sposób szczególny polecane są one osobom o nieco większych nadgarstkach. Sprawdzą się zarówno w towarzystwie casualowych, jak i półformalnych stylizacji. Z powodzeniem mogą stanowić dodatek do służbowego stroju, pełniąc jednocześnie funkcję męskiej/damskiej biżuterii.Zegarki Orient na bransolecie mesh

Wśród zegarków japońskiej marki znajdziemy egzemplarze zawieszone na bransolecie mesh. Gęsta plecionka uważana jest za niezwykle biżuteryjny i uniwersalny dodatek, który sprawdzi się w niemal wszystkich okolicznościach. Minimalistyczne wzornictwo będzie równie dobrze prezentować się w zestawieniu z elegancką koszulą lub suknią, jak również ze zwykłym T-shirtem. Bransolety mediolańskie są bardziej subtelne od tych klasycznych, dzięki czemu pasują osobom o nieco mniejszych nadgarstkach. Do ich głównych zalet możemy zaliczyć elastyczność, przez co bardzo łatwo dostosowują się one do każdej ręki. Za sprawą swojej lekkiej struktury, nie powodują one zmęczenia nawet po całym dniu noszenia zegarka.
Zegarki Orient na bransolecie