Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Sports

57wyniki

Zegarki Orient Sports

Pierwsze sportowe zegarki Orient Sports powstały w latach 60-tych XX wieku. Cechą charakterystyczną zegarków Orient Sports jest ruchomy bezel oraz zwiększona wodoszczelność. Wybór zegarków Orient o sportowym charakterze jest naprawdę spory, dlatego bez problemu znajdziemy w portfolio producenta model, który będzie odpowiadał naszym osobistym preferencjom.

czytaj więcej
FILTRY0

Orient Sports – postaw na japońską niezawodność

Wielką popularnością na całym świecie cieszy się zegarek męski OrientMako. Posiada on komplikację wyświetlania dnia tygodnia i miesiąca, co jest niezwykle przydatną funkcją w życiu codziennym. Jest to zegarek typu diver, a o jego przeznaczeniu wiele mówi wodoszczelność, która jest certyfikowana i wynosi 200M. Dodatkowo, zegarek posiada ruchomy, jednokierunkowy bezel, za pomocą którego można ustawić czas, po którym powinniśmy się wynurzyć na powierzchnię. Zegarki Orient Sports posiadają niezwykle czytelne tarcze, a znajdujące się na nich indeksy zostały wypełnione masą luminescencyjną o znakomitych parametrach, co pozwala na odczyt dokładnej godziny w całkowitej ciemności przez długi czas.

Zegarek Orient Mako II FAA02001B9 zegarek męski

Zegarki Orient Sports – styl, który sprawdza się na co dzień

Zegarek Orient RA-KV0004R10B zegarek męski z chronografem
Zegarki Orient Sports to modele, które idealnie spełnią rolę zegarka codziennego. Ich sportowy styl jest połączony z dużą dbałością o szczegóły, co sprawia, że zegarki Orient z serii Sports stają się niezwykle uniwersalnymi czasomierzami. Część modeli z mechanizmami kwarcowymi została wyposażona w funkcję chronografu, dzięki której możliwym jest pomiar czasu z dokładnością do 1/10 sekundy. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ za jej pomocą możemy zmierzyć czas naszej aktywności fizycznej bądź innej czynności. Zegarki Orient Sports posiadają również mechanizmy automatyczne, które ze względu na swoją niską awaryjność są określane mianem legendarnych. Zegarek Orient z mechanizmem automatycznym jest gwarantem długiej i bezawaryjnej pracy. Zobacz całą kolekcję zegarków Orient dostępną w naszej ofercie!