Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Męskie na pasku

Zegarki Orient Męskie na pasku

Zegarki Orient męskie na pasku zostały w większości stworzone w stylu klasycznym. Charakteryzuje je minimalizm oraz wysoka jakość wykonania. Koperty zegarków Orient na pasku mają dość wąskie lunety, co sprawia, że tarcza zegarka jest niezwykle czytelna, a sam zegarek męski Orient, mimo kompaktowych rozmiarów, wydaje się optycznie większy.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 110 produktów

Zegarek męski Orient – klasa i funkcjonalność w jednym 

Często spotykaną komplikacją w zegarkach męskich Orient na pasku jest kalendarz, dzięki któremu możemy określić dokładny dzień danego miesiąca. Zegarki Orient na pasku posiadają również inną przydatną funkcję, tzw. Day – Night indicator. To nic innego, jak wskazanie czasu 24-godzinnego za pomocą wizualizacji przedstawiających słońce i księżyc. Symbole te wyświetlają się zależnie do pory dnia, dlatego bez problemu możemy określić, czy wskazanie na godzinie 1:00 przedstawia godzinę 1:00, czy 13:00. Zegarki Orient męskie na pasku to także modele o sportowym wyglądzie, posiadające zaawansowane funkcje chronografu i alarmu. 

Zegarek Orient The Sun & Moon RA-AS0102S10B

Zegarki Orient Męskie na pasku – pamiątka na lata

Zegarek Orient FAC08003A0 Bambino Version 4 Classic Automatic

Tworzone przez zdolnych projektantów zegarki męskie Orient wyróżniają się ponadczasowym wyglądem. Koperty zegarków Orient są wykonane w całości z wysokiej jakości stali szlachetnej, dzięki czemu ich oryginalny wygląd zostanie zachowany przez lata. Część zegarków męskich Orient na pasku oferowana jest w pozłacanych metodą PVD kopertach, które pięknie korespondują ze wskazówkami i indeksami, tworząc w ten sposób jedną, spójną całość. Zegarki męskie Orient na pasku posiadają wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe i automatyczne. Mechanizmy tej firmy należą do jednych z najbardziej niezawodnych werków stosowanych we współczesnych zegarkach na rękę. Paski, w które zaopatrzone są zegarki Orient są miękkie i bardzo komfortowe w noszeniu, posiadają tłoczenia i sygnowane klamry. Wszystkie te cechy sprawiają, że zegarki męskie Orient są bardzo często wybierane jako prezent, który posłuży przez wiele lat. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Orient dostępną w naszej ofercie!