Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Damskie na pasku

Zegarki Orient Damskie na pasku

Zegarki damskie Orient na pasku zostały stworzone dla kobiet ceniących nade wszystko klasykę i elegancję. Część modeli posiada piękne pozłacane koperty, które będą idealnie komponowały się z pozostałymi złotymi dodatkami. 

czytaj więcej

Zegarki Orient damskie - propozycje na co dzień 

Efekt złocenia w zegarkach Orient uzyskano przy pomocy technologii PVD, którą charakteryzuje niezwykła odporność na ścieranie, dzięki czemu zegarek damski Orient na pasku zachowa swój oryginalny, prestiżowy wygląd przez lata. Tarcze damskich zegarków Orient często posiadają zdobienia z oszlifowanych cyrkonii, znajdujących się w miejscu indeksów godzinowych. Inne modele posiadają proste indeksy w postaci miniaturowych ostrosłupów foremnych lub cyfr arabskich czy rzymskich. Niektóre modele zegarków Orient dla kobiet zostały zaopatrzone w tarcze z masy perłowej, której struktura powoduje, że mieni się dziesiątkami różnych barw, w zależności od kąta padania i rodzaju światła. Zegarki Orient damskie mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości paska skórzanego. Naturalna struktura powoduje, że pasek miękko otula nadgarstek, co pozwala na komfortowe noszenie zegarka.  

Zegarek Orient RA-AK0004A10B zegarek damski na białym pasku i z tarcza z masy perłowej

Zegarki damskie Orient – japońskie zegarmistrzostwo w klasycznym stylu 

Zegarek Orient Lady Rose FQC0H005B0 zegarek damski na czarnym pasku i z kopertą zdobioną cyrkoniami

 
Zegarki damskie Orient na pasku zostały zaopatrzone w dwa rodzaje mechanizmów. Zegarki z mechanizmem kwarcowym są praktycznie bezobsługowe, a dodatkowo są bardziej odporne na wszelkiego rodzaju wstrząsy. Mechanizmy kwarcowe zasilane są za pomocą baterii, której prąd przekazuje impuls do kryształów kwarcu, co powoduje dokładne przeskoki wskazówki sekundowej o idealną, powtarzalną długość. Za bardziej prestiżowe uchodzą jednak zegarki Orient damskie na pasku z mechanizmem automatycznym. Firma Orient słynie z produkcji wysokiej klasy mechanizmów automatycznych. Ponad 70-letnia tradycja w budowie tradycyjnych mechanizmów powoduje, że są one obecnie jednymi z najsolidniejszych werków używanych w zegarkach naręcznych. Zegarki damskie Orient to świetne połączenie klasycznych czasomierzy o ponadczasowym wyglądzie i ze słynną japońską precyzją.

Zobacz całą kolekcję zegarków Orient dostępną w naszej ofercie!