Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen damskie na pasku

23wyniki

Klasyczny zegarek damski Skagen na czarnym pasku

Dla kobiet szukających prostych, a zarazem modnych dodatków idealną propozycją są zegarki damskie Skagen. Te modele wykonano z zachowaniem minimalizmu. Stalowe koperty mają kolor srebrny lub złoty, niektóre z nich są w modnym odcieniu różowego złota. Każdy zegarek damski Skagen wykorzystuje mechanizm kwarcowy. Impuls baterii pobudza do działania kryształ kwarcu, dzięki czemu czasomierze zawsze pokazują aktualną godzinę. Zegarki Skagen damskie na pasku ze skóry naturalnej mają różnorodne kolory. Dla Pań lubiących klasykę odpowiedni będzie odcień beżu, czerni, brązu bądź szarości. Nieco odważniejsze kobiety sięgną po paski w kolorze pomarańczowym, niebieskim lub różowym. 

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki damskie Skagen – niezwykłe kolory i wzory 

Skandynawski producent wykorzystał również bardziej energetyczne kolory w swoich projektach. Niezwykle modna pomarańcza może ożywić każdą stylizację. Co więcej, tak efektowne dodatki są zawsze na topie i zwracają uwagę innych. Kolorowe paski łączą się z okrągłymi tarczami w tych samych odcieniach. Zegarki Skagen damskie na pasku ozdobione nietuzinkowymi wzorami to propozycja dla kobiet nielubiących nudny. Namalowane truskawki czy podłużne paski to ciekawe rozwiązania przykuwające wzrok. Czasomierze w kolorze zielonym i czerwonym mogą być z powiedzeniem wybierane są przez panie szukające bardziej sportowych dodatków. 

Zegarek Skagen SKW2896 edycja limitowana damski zegarek na pasku z motywem truskawki Instagram: sophialenag

Zegarek damski Skagen z zachwycającą tarczą 

 Zegarek damski Skagen na pasku w kolorze beżowym i z jasną tarczą

Zegarki Skagen damskie na pasku przyciągają uwagę nie tylko swoimi odważnymi kolorami. Tarcze zachowane w jasnych odcieniach stanowią jeden z bardziej klasycznych elementów w czasomierzach. Ostre wskazówki najeżdżają na cyfry arabskie, rzymskie lub proste indeksy. Każdy rodzaj jest wyjątkowy na swój sposób. Dla kobiet lubiących mieniące się dodatki odpowiedni będzie model z tarczą z masy perłowej. Dzięki nieregularnej formie kolory zmieniają się wraz ze zmianą oświetlenia i kąta patrzenia. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!