Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Hagen na bransolecie

9wyniki

Zegarki Skagen Hagen na bransolecie

Minimalistyczne i klasyczne zegarki Skagen sprawdzą się na każdą okazję. Ich design idealnie współgra z codziennymi stylizacjami. W każdej odsłonie prezentują się zjawiskowo. Mają okrągłe tarcze, a cyferblat jest jednokolorowy. W Skagen Hagen wykorzystano wysokiej jakości stal do wykonania kopert. Po ich prawej stronie widoczna jest koronka o gładkim wykończeniu. Zegarki Skagen Hagen na bransolecie są praktyczne i użyteczne. Pokazują czas w sposób tradycyjny, a za dokładność odpowiada mechanizm kwarcowy.

FILTRY0

Skagen Hagen – skandynawska harmonia i elegancja 

Na cyferblacie zegarków Skagen Hagen są indeksy, wskazówki oraz logo marki. Niektóre modele mają subtarcze oraz datownik. Zegarki Skagen mają godziny oznaczone subtelnymi słupkami. Dzięki temu tarcza jest czytelna i przejrzysta. Osoby, które lubią błyszczące dodatki, zwrócą uwagę na model z małymi kryształkami w miejscach godzin. Otwór na datownik został wkomponowany w taki sposób, aby nie zaburzyć klasycznego stylu czasomierza. Wszystkie modele Skagen Hagen mają proste wskazówki, dzięki którym odczytanie godziny nie stanowi najmniejszego problemu. Skandynawski producent wykorzystał odcienie bieli, czerni i szarości. W efekcie wszystkie zegarki Skagen są minimalistyczne i klasyczne. 

Zegarek Skagen HAGEN SKW2662 zegarek damski na bransolecie mesh z małymi kryształkami w miejscach godzin

Zegarki Skagen – gustowne i wyrafinowane propozycje na każdy dzień 

Zegarek Skagen HAGEN SKW6444 zegarek męski na bransolecie mesh

Stalowe bransolety są często wybierane ze względu na trwałość, ale również z powodu wyjątkowego wyglądu. Taka biżuteria doskonale komponuje się z innymi dodatkami i uzupełnia stylizacje. Wykorzystanie w zegarkach Skagen Hagen zapięcia typu G-Link gwarantuje idealne dopasowanie do nadgarstka właściciela. Możesz samodzielnie regulować długość bransolety w zależności od potrzeby. Drobna siateczka typu mesh wygląda biżuteryjnie, a dodatkowo nie sposób jej rozerwać. W efekcie można mieć doskonały dodatek na co dzień, który jest praktyczny i wygląda subtelnie. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!