Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Signatur damskie

Zegarki Skagen Signatur damskie

Wiele kobiet ceni prostotę i minimalizm. Zegarki Skagen są połączeniem obu tych cech. Ich tarcze są jasne, przez co całość wygląda niezwykle przejrzyście. Wykorzystanie delikatnych indeksów w postaci kresek sprawia, że zegarek Skagen Signatur jest modny. Ponadczasowość została pokreślona analogowym wskaźnikiem czasu. Zaprojektowany przez Skagen zegarek będzie prezentował się niesamowicie obok innych kobiecych dodatków. Jego styl sprawia, że idealnie współgra z koszulami, sukienkami i mniej oficjalnymi outfitami. Czasomierze Skagen Signatur będą odpowiednie również jako prezent urodzinowy czy komunijny. Kolorystyka wpasowuje się w panujące aktualnie trendy, zegarek damski Skagen cieszy się więc dużą popularnością. 

czytaj więcej

Skagen Signatur – skandynawski minimalizm w modnym wydaniu 

W skandynawskich czasomierzach Skagen Signatur wykorzystano stalowe bransolety typu mesh. Są to jedne z popularniejszych obecnie rodzajów pasków. To niezwykle mocna siateczka, dlatego zegarek Skagen Signatur jest praktycznie niemożliwy do rozerwania. Zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości bransolety, przez co każdy zegarek damski Skagen jest idealnie dopasowany do nadgarstka. Kolor koperty i bransolety jest taki sam, dzięki czemu całość wygląda elegancko i minimalistycznie. Do wyboru są różne odcienie srebra i złota. 

Zegarek Skagen SKW2694 zegarek damski na bransolecie mesh w kolorze różowego złota

Skagen – zegarek znany z harmonijnego wyglądu 

Zegarek Skagen SKW2692 zegarek damski na srebrnje bransolecie mesh i z białą tarczą

Prostota to cecha, która dominuje w ostatnich latach. Czyste i jasne tarcze gwarantują ponadczasowość i dopasowywanie do szybko zmieniających się trendów. Zegarki Skagen będą odpowiednie dla kobiet, które szukają uniwersalnych dodatków na każdą okazję. Nazwa marki widoczna jest na tarczy czasomierza. Dzięki temu wygląda on wyjątkowo. Dopasowanie koloru wskazówek do koperty oraz bransolety przekłada się na efektowną całość. Koronki zostały wykonane ze stali i są gładkie. Zegarki Skagen Signatur to propozycja dla wielbicieli modnych, minimalistycznych dodatków.  

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!