Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Signatur męskie

15wyniki

Zegarki Skagen Signatur męskie

Zegarki Skagen Signatur męskie to proste dodatki w klasycznym stylu. Ich minimalistyczny design sprawia, że są częstym wyborem mężczyzn. Każdy zegarek męski Skagen ma okrągłą kopertę, która została wykonana ze stali. Jej kolor zawsze jest wyrazisty i nie ściera się. Niektóre modele Skagen Signatur wykonano w macie. Takie czasomierze efektownie się prezentują i idealnie komponują z innymi dodatkami oraz eleganckimi koszulami. Każdy zegarek Skagen Signatur pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są kwadratowe, co przekłada się na modne wykończenie. Wskazówka sekundowa ma wyraźną kropkę na końcu. W efekcie zaprojektowany przez markę Skagen zegarek wyróżnia się wśród innych, podobnych dodatków. 

FILTRY0

Skagen Signatur – styl fashion w skandynawskim wydaniu 

Każdy zegarek Skagen Signatur ma jednokolorową tarczę. Poza indeksami liniowymi, nic na niej nie ma. Dzięki temu całość jest przejrzysta. Takie minimalistyczne dodatki sprawdzą się na co dzień oraz jako uzupełnienie eleganckiej stylizacji. Niektóre modele Skagen Signatur mają dodatkowe subtarcze, bez wyraźnych obrysów. Zostały stworzone z zachowaniem prostoty. Widać na nich jedynie cienkie wskazówki oraz delikatne indeksy pomagające w mierzeniu czasu. Takie zegarki Skagen Signatur męskie wyglądają modnie. Brak zbędnych zdobień sprawia, że są ponadczasowe i uniwersalne. 

Zegarek Skagen SKW6464 SIGNATUR zegarek męski na srebrnej bransolecie mesh z dodatkowymi subtarczami bez wyraźnych obrysów

Skagen – zegarek ceniony za eleganckie, minimalistyczne wzornictwo  

Zegarek Skagen Signatur SKW6578 zegarek męski na brązowym pasku i z szarą tarczą

W ofercie skandynawskiego producenta są zegarki Skagen Signatur na skórzanym pasku oraz na stalowej bransolecie. Dzięki temu każdy mężczyzna może zdecydować, który z rodzajów będzie dla niego odpowiedni. Skóra naturalna doskonale dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Zapięcie na sprzączkę jest podkreśleniem klasycznych cech zegarka Skagen Signatur. Panowie, którzy szukają nieco bardziej biżuteryjnych dodatków, z pewnością zwrócą uwagę na zegarek męski Skagen na bransolecie. Drobna siateczka mesh tworzy wytrzymałą konstrukcję, której nie sposób rozerwać. Zegarki Skagen Signatur są zazwyczaj jednokolorowe, w większości srebrne. Dzięki temu całość jest jednolita i spójna. Zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości paska. W efekcie stworzony przez Skagen zegarek idealnie leży na nadgarstku właściciela. 

Zobacz wszystkie zegarki Skagen dostępne w naszej ofercie!