Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Anita

13wyniki

Markę Skagen określa się mianem skandynawskiego ducha zegarków. Mało kto wie, że Skagen to tak naprawdę mała, nadmorska miejscowość, która jest idealnym miejscem na relaks i odpoczynek. Morski krajobraz i klimat ma swoje odzwierciedlenie w stylistyce tych wyjątkowych czasomierzy. Pierwszy kontakt z nadmorskim motywem, mamy już podczas pierwszego kontaktu wzrokowego. Objawia się on już w logo marki, które oznacza dwa prądy morskie opływające Danię. Im więcej i dłużej przyglądamy się zegarkom Skagen Anita tym bardziej wczuwamy się w ten charakterystyczny klimat i zauważamy czym tak naprawdę kierowali się projektanci kolekcji.

FILTRY0

Zegarki damskie Skagen Anita zostały stworzone specjalnie dla kobiet, które nie tylko kochają delikatne ozdoby, ale tak też chcą być postrzegane. W tym przypadku te damskie czasomierze sprawdzą się idealnie, ponieważ emanują one zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym spokojem, dzięki czemu świetnie podkreślą subtelną osobowość swojej właścicielki. Owalne koperty zegarków Skagen Anita to ich cecha charakterystyczna. Doskonale komponują się z wąskimi paskami i świetnie leżą na kobiecym nadgarstku. Mnogość modeli i różnorodność zastosowanych elementów i motywów sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Godziny w tych eleganckich modelach odmierzają subtelne kryształkowe indeksy, a na godzinie dwunastej i szóstej – stylizowane cyfry.

Zegarki z tej serii otulą nadgarstek elegancką, cienką bransoletą mesh lub miłym w dotyku skórzanym paskiem. Do tego zachwycą oko stonowaną, ale oryginalną kolorystyką – zestawieniem odcieni złota i srebra z szarością lub pastelowymi barwami. Wszystkie damskie zegarki Skagen cechują bardzo cienkie koperty, dzięki czemu pięknie prezentują się na kobiecej ręce, oraz zapewniają wygodę podczas codziennego użytkowania. 

Damskie zegarki Skagen to klasa sama w sobie, jednak w swojej wyjątkowości będą one idealne do skomponowania z każdą stylizacją. Nie dominują one, lecz intrygująco przyciągają wzrok. Podkreślą eleganckie stylizacje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby użytkować je przy bardziej codziennych strojach.Zegarki te mają bardzo zrównoważony schemat kolorystyczny, oscylujący wokół kolorów takich jak złoto, srebro, różowe złoto czy brąz. Jednak znajdzie się coś również dla pań, które czują lekki przesyt tradycyjnymi kolorami np. modele na pasku zabarwionym na kolor czerwony. Skandynawski design ma miłośników na całym świecie. Jeśli i Ciebie przekonał  skandynawski duch zegarków, to przynajmniej jeden czasomierz z kolekcji Skagen Anita musi się znaleźć w Twoim posiadaniu!