Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Holst męskie

5wyniki

 
Zegarki Skagen Holst męskie

Klasyczne zegarki Skagen idealnie sprawdzą się u mężczyzn ceniących minimalizm. Czasomierze wykonano z zachowaniem stylu fashion, dzięki czemu zawsze będą wpisywać się w panujące trendy. Stalowe koperty są okrągłe, a ich kolor jest srebrny, szary lub czarny. Zegarki Skagen Holst męskie pasują do każdej stylizacji - zarówno codziennej, jak też bardzo eleganckiej. W kolekcji można znaleźć zaprojektowany przez Skagen zegarek na pasku wykonanym ze skóry naturalnej lub wariant na stalowej bransolecie. Każdy mężczyzna może więc dobrać idealny model dla siebie. Zegarki Skagen Holst wykorzystują mechanizm automatyczny lub kwarcowy. 

FILTRY0

Skagen Holst – skandynawskie wzornictwo z dbałością o detale 

Skandynawskie czasomierze Skagen są minimalistyczne. Ich tarcze mają jednolity kolor, dzięki czemu pasują do każdej stylizacji. W znacznej większości zegarki Skagen Holst są koloru srebrnego, a kilka jest czarnych lub szarych. W miejscach godzin zastosowano proste indeksy w postaci kresek, które przypominają małe prostokąty. W odczytaniu aktualnego czasu pomogą delikatne, ale bardzo wyraźne wskazówki. Subtarcze sprawiają, że cały Skagen zegarek prezentuje się elegancko i klasycznie. Można sprawdzić dzień tygodnia, aktualny miesiąc lub zmierzyć czas przy pomocy stopera. 

Zegarek Skagen HOLST SKW6609 zegarek męski na srebrnej bransolecie i z czarna tarczą, chronografem i stoperem

Skagen – zegarek da mężczyzn ceniących minimalizm w stylowym wydaniu 

Zegarek Skagen HOLST SKW6608 zegarek męski na szarej bransolecie mesh ze stoperem i chronografem

Meskie zegarki Skagen Holst stworzono w dwóch wariantach. Pierwszy z nich jest na stalowej bransolecie. Wykorzystanie drobnej siateczki mesh stało się popularne przez niezwykłą wytrzymałość. Pasek mesh nie sposób rozerwać, jest również bardzo komfortowy w użytkowaniu. Wykorzystane zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości, co sprawia, że zaprojektowany przez Skagen zegarek układa się idealnie. Pasek ze skóry naturalnej to propozycja dla mężczyzn poszukujących bardziej klasycznych dodatków. Materiał dopasowuje się do kształtu nadgarstka, przez co jest jednym z wygodniejszych wariantów. Zegarki Skagen zapinane są na sprzączkę, która gwarantuje bezpieczeństwo, a jednocześnie prezentuje się stylowo. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!