Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen na pasku

56wyniki

Zegarki Skagen na pasku prezentują typowo skandynawskie wzornictwo. Proste kształty i linie zachwycają swoją przejrzystością oraz estetyką. Ich unikalny wygląd w połączeniu z dbałością o każdy szczegół wykonania z pewnością spodoba się osobom poszukującym szykownych czasomierzy.

FILTRY0

Zegarki Skagen na pasku. Jaki wybierzesz?

skagen na pasku
Marka Skagen proponuje swoim klientom zegarki na pasku skórzanym lub z tworzywa sztucznego. Ich wygląd, wielkość oraz faktura utrzymane są w prostej stylistyce. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo korzystania z czasomierzy, paski zostały zawieszone na kopercie przy pomocy klasycznych teleskopów. Wyposażono je w zapięcia na sprzączkę. Ich klasyczny charakter nie tylko dobrze wpisuje się w filozofię brandu, ale zapewnia nam łatwe zakładanie i zdejmowanie zegarka z ręki. W wielu modelach mamy do czynienia z systemem szybkiej wymiany pasków, dzięki czemu w mgnieniu oka dostosujemy wygląd naszego czasomierza do aktualnego stroju. Paski damskie mają szerokość od 12 mm do 18 mm, natomiast męskie oscylują od 20 mm do 22 mm.Zegarki Skagen na pasku skórzanym

Zegarki Skagen na pasku skórzanym to niezwykle szykowne modele, których wygląd opiera się na minimalistycznych założeniach Ludwiga Mies’a van der Rohe :“Mniej znaczy więcej”. A zatem mamy tu do czynienia głównie z gładkimi, bez widocznych przeszyć modelami. Idealnie komponują się one z prostymi, przejrzystymi tarczami. Wąskie paski o miłej dla skóry fakturze bardzo dobrze dopasowują się do każdego nadgarstka. W ofercie spotkamy przede wszystkim egzemplarze w stonowanych barwach przywodzących na myśl arktyczny krajobraz. Nie mniej wśród kolekcji zegarków Skagen na pasku skórzanym pojawią się również kolorowe modele.
Skagen na pasku skórzanymZegarki Skagen na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarek Skagen na pasku z tworzywa szrucznego
W portfolio duńskiej marki znajdują się także zegarki na pasku z tworzywa sztucznego. Modele te utrzymano w żywych kolorach czerwieni, żółci, czy pomarańczy. Łączą one w sobie nieco sportowy charakter z typowym dla brandu minimalizmem. Z pewnością sprawdzą się, jako oryginalny dodatek do codziennych strojów, pozwalając jednocześnie wyróżnić się z tłumu. Wykonane z silikonu paski pozostają bardzo przyjazne dla skóry. Okażą się one dobrym rozwiązaniem podczas ćwiczeń sportowych oraz w trakcie cieplejszych dni. Odporne na pot i wodę tworzywo, nie będzie powodować otarć skóry. Z takim zegarkiem na pasku możemy również pływać. W razie jakiegokolwiek zabrudzenia wystarczy go przemyć wodą lub przetrzeć wilgotną ściereczką.