Świąteczne promocje 2022 do -70%

Zegarki Skagen Freja na bransolecie

 Zegarki Skagen Freja na bransolecie

Zegarek Skagen Freja to propozycja dla kobiet ceniących subtelne skandynawskie wzornictwo. Jest to biżuteria, która zachwyca swoimi bransoletami. Każda z nich jest wytrzymała, a styl fashion gwarantuje dopasowanie do aktualnych trendów na rynku. Zegarki Skagen mają okrągłe koperty, które kolorystycznie komponują się z pozostałymi elementami. Przekłada się to na elegancki i klasyczny wygląd. Czasomierze Skagen Freja można założyć do codziennego outfitu, jak i do wyjściowej stylizacji. Analogowy wskaźnik czasu jest podkreśleniem uniwersalności. Zegarki Skagen Freja na bransolecie są odpowiednie dla każdej kobiety. 

czytaj więcej

Skagen Freja – skandynawskie zegarki dla wielbicielek minimalizmu 

Skandynawskie zegarki Skagen mają proste tarcze. Godziny zostały oznaczone okrągłymi cyrkoniami. Każdy model jest przejrzysty i minimalistyczny, a przy ruchu ręką pięknie się mieni, odbijając światło. Wskazówki są krótkie i proste. Zaostrzenie na końcu ułatwia odczytanie aktualnej godziny. Czasomierze Skagen Freja mają kwarcowy mechanizm, który działa przy pomocy impulsu elektrycznego z baterii. Dzięki temu na tarczy zawsze jest poprawna godzina. Większość zegarków ma jasny kolor tarczy, co przekłada się na uniwersalność. 

Zegarki Skagen Freja na bransolecie w srebrnym kolorzeZegarek Skagen Freja – doskonały na każdą okazję 

Zegarki Skagen Freja na bransolecie z kopertą w kolorze różowego złota

Nietypowe ogniwa tworzą ciekawe bransolety. Zegarki Skagen są więc wytrzymałe, ale również modne. Zapięcie typu H tworzy jednolitą całość, dlatego wszystkie modele wyglądają klasycznie. Zegarki na bransolecie mesh są w ostatnim czasie niezwykle popularne. Drobna siateczka wygląda kobieco i biżuteryjnie. Takie dodatki pasują do damskich torebek i pozostałych elementów ozdobnych. W ofercie można znaleźć bransolety w odcieniach czerni, srebra, niebieskiego oraz złota. Dzięki temu każda kobieta może wybrać taki model, który będzie do niej idealnie dopasowany. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!