Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Freja na bransolecie

 Zegarki Skagen Freja na bransolecie

Zegarek Skagen Freja to propozycja dla kobiet ceniących subtelne skandynawskie wzornictwo. Jest to biżuteria, która zachwyca swoimi bransoletami. Każda z nich jest wytrzymała, a styl fashion gwarantuje dopasowanie do aktualnych trendów na rynku. Zegarki Skagen mają okrągłe koperty, które kolorystycznie komponują się z pozostałymi elementami. Przekłada się to na elegancki i klasyczny wygląd. Czasomierze Skagen Freja można założyć do codziennego outfitu, jak i do wyjściowej stylizacji. Analogowy wskaźnik czasu jest podkreśleniem uniwersalności. Zegarki Skagen Freja na bransolecie są odpowiednie dla każdej kobiety. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 14 z 14 produktów

Skagen Freja – skandynawskie zegarki dla wielbicielek minimalizmu 

Skandynawskie zegarki Skagen mają proste tarcze. Godziny zostały oznaczone okrągłymi cyrkoniami. Każdy model jest przejrzysty i minimalistyczny, a przy ruchu ręką pięknie się mieni, odbijając światło. Wskazówki są krótkie i proste. Zaostrzenie na końcu ułatwia odczytanie aktualnej godziny. Czasomierze Skagen Freja mają kwarcowy mechanizm, który działa przy pomocy impulsu elektrycznego z baterii. Dzięki temu na tarczy zawsze jest poprawna godzina. Większość zegarków ma jasny kolor tarczy, co przekłada się na uniwersalność. 

Zegarki Skagen Freja na bransolecie w srebrnym kolorzeZegarek Skagen Freja – doskonały na każdą okazję 

Zegarki Skagen Freja na bransolecie z kopertą w kolorze różowego złota

Nietypowe ogniwa tworzą ciekawe bransolety. Zegarki Skagen są więc wytrzymałe, ale również modne. Zapięcie typu H tworzy jednolitą całość, dlatego wszystkie modele wyglądają klasycznie. Zegarki na bransolecie mesh są w ostatnim czasie niezwykle popularne. Drobna siateczka wygląda kobieco i biżuteryjnie. Takie dodatki pasują do damskich torebek i pozostałych elementów ozdobnych. W ofercie można znaleźć bransolety w odcieniach czerni, srebra, niebieskiego oraz złota. Dzięki temu każda kobieta może wybrać taki model, który będzie do niej idealnie dopasowany. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!