Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Signatur na pasku

13wyniki

Czasomierze Skagen Signatur charakteryzują się stonowaną kolorystyką i minimalistycznym wzornictwem. Wyjątkowość takiej biżuterii doceniana jest przez osoby zwracające uwagę na wyrafinowany, oszczędny design. Każdy zegarek Skagen Signatur jest funkcjonalny, a jednocześnie zachwyca nieskazitelnym wyglądem. Na tarczach widoczne są jedynie najpotrzebniejsze elementy. Cyferblaty są jednokolorowe i gładkie, przez co idealnie zgrywają się z prostymi wskazówkami. Zegarki Skagen Signatur na pasku dopasowują się do nadgarstków, co zapewnia wygodę użytkowania każdego dnia.

FILTRY0

Skagen Signatur – skandynawskie wzornictwo i precyzja 

Skandynawskie czasomierze Skagen Signatur zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Ich cienkie koperty zrobiono ze stali szlachetnej, co jest gwarancją wytrzymałości zegarka, niezależnie od warunków użytkowania. Minimalistyczne tarcze chronione są przez szkło mineralne. Jest to materiał, który cechuje się wysoką odpornością na pęknięcia i zarysowania. Każdy zegarek Skagen Signatur działa przy pomocy systemu kwarcowego. Jest to jeden z częściej wybieranych mechanizmów, ze względu na jego doskonałą precyzję działania i dokładność przy wyznaczaniu czasu. Godziny oznaczono smukłymi słupkami, a minuty symbolizowane są delikatnymi kropkami. W efekcie odczytanie dokładnej godziny nie stanowi najmniejszego problemu. 

Zegarek Skagen Signatur SKW6355 zegarek męski na brązowym pasku z granatową tarczą

Zegarek Skagen Sigantur – doskonały na każdy dzień 

Zegarek Skagen Signatur SKW2626 zegarek damski na czarnym pasku

Duńska marka zwróciła uwagę nie tylko na nietuzinkowy wygląd czasomierzy, ale również na komfort podczas noszenia. Wykorzystana do produkcji pasków skóra naturalna jest materiałem, który dopasowuje się do kształtu nadgarstka właściciela. Dzięki temu zegarki Skagen Signatur na pasku idealnie leżą nie powodując przy tym dyskomfortu. Zapięcie na sprzączkę to ponadczasowe rozwiązanie. Cienka koperta w połączeniu ze stonowanymi kolorami pozostałych elementów doskonale podkreśli i uzupełni eleganckie stylizacje, a precyzyjne wykończenie doda modnego tonu.  

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!