Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Freja

Kolekcja Skagen Freja inspirowana jest intrygującą mityczną władczynią Freyą. Była ona najsilniejszą z mitycznych Walkirji i była wielce pożądana przez wszystkich bogów, jednak tym co ją wyróżniało spośród nich to jej uwielbienie wszystkich delikatnych atrybutów związanych z kobiecością. Kochała ona kwiaty, miłe towarzystwo i nostalgiczne pieśni o miłości. Freya mimo swojej ogromnej siły i waleczności zwiastowała spokój i przynosiła ukojenie. Wspomagając się historią mitycznej Freyi i spoglądając na wyjątkowe zegarki Skagen można bezsprzecznie uznać, że mają one ze sobą wiele wspólnego i inspirację można uznać w 100% za udaną.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 15 z 15 produktów

Zegarki damskie Skagen to modele wykonane na solidnej bransolecie typu mesh, która nie tylko pięknie wygląda, ale również jest trwała i łatwo można ją regulować samemu. Kolorystyka zegarków Skagen Freja jest bardzo delikatna i subtelna, ponieważ obraca się wokół srebra, złota, bieli i różowego złota.Tarcze zegarków są ultra klasyczne. Dominującym kolorem jest tutaj biały i szary, a w każdym modelu w miejsce indeksów wstawiono małe cyrkonie. Nadaje to oryginalnego wyglądu i jeszcze bardziej podkreśla subtelność całej kolekcji. 

W niektórych modelach na tarczy zastosowano masę perłową, co podnosi rangę zegarka i jego walory estetyczne. Zegarki damskie Skagen, są niewątpliwie ciekawe, charakterystyczne i przypadną do gustu fankom klasyki i minimalizmu. Ze względu na swoje zgrabne kształty zegarki idealnie dopasowują się do kobiecego, drobnego nadgarstka. 

Posiadają one jednak pewną cechę, dzięki której korzystanie z nich na co dzień nie będzie problemem, a wręcz przyjemnością. Są one bardzo uniwersalne w całej swojej wyjątkowości. Ich kolorystyka nie będzie dominować i przytłaczać żadnej stylizacji, a delikatne kształty i zastosowane motywy pozwolą na cieszenie się nimi w każdej sytuacji. Jak widać zegarki damskie Skagen, są idealnym odzwierciedleniem osobowości mitycznej bogini Freyi. Są one jednocześnie solidne, perfekcyjnie wykonane i na swój sposób silne i charakterne, a z drugiej strony, są one subtelne, delikatne i drobne. Zupełnie jak Freya, która mimo swojej siły cały czas przejawiała w sobie dużo kobiecości. Wiele kobiet utożsamia się z takim wizerunkiem, więc jeśli jesteś jedną z nich to cała kolekcja Skagen Freja przypadnie Ci do gustu, a może nawet znajdziesz ten idealny i wymarzony czasomierz.